Як вставити картинку в графіті.

Сучасне спілкування в інтернеті не зводиться до простого обміну повідомленнями. Ми хочемо порадувати своїх друзів, відправляючи на їх сторінку музику і картинки, при цьому можемо малювати їх самі або прикріплювати вже готові фотографії.
Інструкція
1
На початку свого існування сайт «Вконтакте» надавав можливість лише малювати графіті на своїй стіні або стіні одного. При цьому в формат одного повідомлення входив лише один графіті-малюнок. У міру розвитку сайту з'явилася можливість поміщати на стіну малюнки і фотографії з власного комп'ютера або фотоальбому «Вконтакте».
2
Для того щоб відправити на стіну одному фотографії і картинки, не потрібно користуватися сторонніми програмами, що збільшують ризик зараження комп'ютера вірусом. Сайт «Вконтакте» надає своїм користувачам можливість роботи з мультимедійними повідомленнями. Щоб відправити на стіну другу картинку, відкрийте його сторінку. Натисніть на графу «Написати» повідомлення ». Натисніть на кнопку «Прикріпити», яка знаходиться трохи нижче поля введення тексту. Перед вами відкриється список функцій, які дозволив вам користувач в своїх налаштуваннях приватності. Як правило, друзі мають право розміщувати на стіні текстові повідомлення, музику, відео та фотографії. В додатковим функціях ви побачите відправку графіті, карти або документа.
3
У функціях відправки повідомлення виберіть «Надіслати фотографію» і натисніть на неї лівою кнопкою миші. Тепер ви можете вибрати малюнок, яким хочете поділитися з співрозмовником. Якщо це фотографія з одного з ваших альбомів, просто знайдіть її в списку, картинок. Клікніть на потрібне вам зображення лівої кнопкою миші, і воно тут же з'явиться на стіні одного. Якщо фотографія вас не влаштовує, натисніть на хрестик, який знаходиться в її правому верхньому кутку, і картинка віддалиться. Якщо ви вирішили відправити саме її, натисніть на кнопку «Відправити» внизу повідомлення. Якщо до фотографії необхідний коментар, залиште його трохи вище в поле введення тексту. Натисніть «Відправити», і картинка з підписом виявиться на стіні вашого друга.
4
Якщо ви хочете завантажити зображення зі свого комп'ютера, натисніть на кнопку "Прикріпити» під полем введення повідомлення. Виберіть "Прикріпити фотографію» і в списку, картинок натисніть кнопку «Обзор», після чого введіть шлях до зображення на вашому комп'ютері. Вибравши потрібну картинку, натисніть кнопку «Показати». Через кілька секунд фотографія завантажиться на сайт і стане доступна для розміщення на стіні. Якщо необхідно, залиште до неї підпис, і натисніть «Відправити», щоб зберегти послання на стіні одного.
5
В рамках одного повідомлення на стіні ви можете залишати кілька фотографій, графіті чи музики, залишаючи текстовий коментар, якщо вам це потрібно.
Соціальні мережі надійно зарекомендували себе як засіб для спілкування і обміну інформацією. На сьогоднішній день на «ВКонтакте» можна відіслати і текстове повідомлення, і музику, і фільм, і фотографію. Донедавна ці можливості було обмежені.
Інструкція
1
Кілька років тому, ви мали можливість надіслати другу тільки повідомлення, що містить текст. На стінку ви могли відправити графіті - малюнок, створений самостійно в додатку. Звичайно, це було незручно, враховуючи той факт, що найчастіше хотілося поділитися зображеннями і фотографіями. Тоді були придумані програми, які дозволяли завантажувати зображення в додаток «графіті».
2
«ВКонтакте» розвивається досить інтенсивно. Відповідно змінюється й програмна складова сайту. Програми, які нормально функціонували рік тому, з найбільшою ймовірністю не працюватимуть взагалі. До того ж для того, щоб зараз поділитися фотографіями, зовсім не обов'язково використовувати графіті. В силу цієї причини подібне програмне забезпечення не випускається і не викладається для скачування в інтернеті.
3
В рамках одного повідомлення ви можете відправити своєму другу і текст, і музику і фото. Для це потрібно натиснути на поле «Відправити повідомлення». Якщо є необхідність, наберіть текст. Потім наведіть курсором на посилання «Прикріпити». З'явиться список допустимих дій. Виберіть серед них «Фотографію». Якщо потрібне зображення знаходиться у вашому альбомі, ви зможете вибрати його зі списку контенту вашого акаунта. Якщо ви хочете вказати фотографію з вашого комп'ютера, натисніть кнопку «Огляд». Після виберіть потрібну папку і файл на вашому жорсткому диску або змінному носії. Натисніть «Відправити», щоб розмістити повідомлення на стіні одного.
4
Подібним чином ви можете відсилати фотографії на стіни спільнот, а також прикріплювати до особистих повідомленнями. В межах одного повідомлення ви можете відправити кілька фотографій, якщо це вам необхідно. Пам'ятайте, що якщо користувач обмежив можливості коментування стіни, ви не зможете відправити йому ніяке повідомлення. Обійти налаштування приватності неможливо.