Як відрізнити jasper.

Сьогодні можна спостерігати за популярністю таких ігрових платформ, як Sony PlayStation 3, Xbox 360 і Nintendo Wii. Кожна з них унікальна і з часом на прилавках магазинів з'являються новинки, які інколи важко відрізнити, наприклад, Jasper і Falcon від Xbox.
Вам знадобиться
  • - ігрова приставка.
Інструкція
1
Xbox 360 є продовженням сімейства приставок Xbox. Вона була створена і випущена під патронажем компанії Microsoft. Нові редакції апаратного і програмного забезпечення досить важко розрізнити зовні. Для цього використовуються тактико-технічні характеристики кожного з пристроїв.
2
Кожна нова версія являє собою поліпшений і більш потужний варіант попереднього екземпляра. Таким чином, Jasper і Falcon розрізняються внутрішніми параметрами, а саме потужністю. По суті назви релізів - це технічні імена різних материнських плат, дані яких не можуть бути однаковими.
3
У пристроях ігрових консолей є не тільки материнська плата, а й інші внутрішні пристрої, наприклад, блок живлення. За своєю будовою консолі мало чим відрізняються від сучасним переносних комп'ютерів, деякі ревізії Xbox забезпечені мережевими адаптерами і wi-fi-адаптерами.
4
Щоб визначити версію консолі, зовсім не обов'язково її розбирати і вишукувати заповітні літери на друкованій платі всередині коробки. Весь ряд ігрових приставок Xbox 360 розрізняється лише в потужності блоку живлення. Перша ревізія Zephyr була забезпечена пристроєм на 203 Вт, в наступних версіях можна спостерігати зменшення до 175 Вт (Falcon) і 150 Вт (Jasper).
5
Буває так, що на самому блоці живлення деякі значення затираються, наприклад, його потужність. Незважаючи на гадану безвихідність дізнатися версію все-таки можливо. За законом Ома зменшення загальної потужності веде зниженню однієї з двох інших змінних, наприклад, сили струму або напруги. Оскільки напруга залишається колишнім, отже, змінюється сила струму. Якщо для консолі Falcon стабільним значенням сили струму є 14,2 А, Jasper забирає рівно 12,1 А. Заповітні цифри розташовуються на звороті робочої поверхні ігрової приставки.
В Москву прибуває чимало людей, хтось їде назад, хтось залишається. Останні через якийсь час з подивом помічають, що їх називають москвичами. Зазвичай питання про те, чим москвичі відрізняються від приїжджих, хвилює саме друге.

Зовнішні відмітні риси

Відрізнити місцевого жителя від приїжджого можна в будь-якому місті, і порівняння москвичів і гостей столиці зайвий раз це доводить. Місцеві поводяться спокійно, вони одягнені зручно, вони не озираються по сторонам, їх руху набагато більш розслаблені. Приїжджі часто мають кілька насторожений вигляд, в метро притискають сумку, так як чули, що там багато кишенькових злодіїв. Вони намагаються виглядати «пристойно», одягаючись красиво і святково. Наприклад, взуття на високих підборах мешканки столиці практично не носять, адже це дуже незручно для столичного ритму жізні.Счітается, що москвичі добре знають своє місто і не питають, як пройти кудись. Насправді Москва настільки велика, що добре знати її може тільки таксист з багаторічним стажем. Але у москвичів дійсно є більш ясні загальні уявлення про те, як влаштований місто, хоча вони можуть не знати тонкощів перетину всіх провулків в конкретному районі. Знаменитий «московський акцент» важко назвати відмінною рисою, але саме цю звичку приїжджі переймають досить швидко.

Москвич ви?

Визначити, чи стали ви вже москвичем, можна за такими ознаками: Уже було так, що ви провели в пробці не менше 5 годин. І навіть не один раз! Ви жодного разу не відвідали Мавзолей. Можливо, навіть у Кремлі ще не були, хоча живете в місті кілька років, зате вам траплялося спостерігати кортеж чинного президента. Розшукали в своєму районі всі ринки і магазини, товари з яких вам потрібні. Ви знаєте, де купити краще, у вас є абонемент у фітнес-клуб і накопичувальні карти знижок в улюблені магазіни.В знаєте, як розмовляти з таксистами. Вас не обдурити, ви примудряєтеся домовитися з водієм і проїхати дешевше, ніж належить за звичайним тарифом, ще й пояснюючи дорогу по шляху. Ви в курсі всіх самих нових відкрилися закладів. Ви приводите туди новоприбулих друзів, показуючи їм «справжню Москву» .Ви не переносите Арбат, а під час масових свят, таких як випускний або день ВДВ, намагаєтеся забратися зі столиці подальше.Ви шукаєте роботу не далі, ніж 2 станції метро від будинку, а краще, щоб можна було дійти пішки. Ні на що інше ви категорично согласни.Ви вже зустрічали знаменітостей.Ви перестали носити з собою паспорт.Когда ви приїжджаєте в рідне місто, то вас називають москвичем або москалем.