Як закодувати сайт.

Для того щоб захистити авторський HTML-код від перегляду гостями сайту , скористайтеся спеціальними утилітами-шіфровщікі. Ці програми дозволяють приховувати код від користувачів, які прагнуть подивитися на нього або скопіювати на свої ресурси.
Інструкція
1
Скачайте програму для шифрування HTML. Дозволяє шифрувати цілком HTML-файли утиліта під назвою WebCrypt Pro. Також з її допомогою можна для операції копіювання блокувати праву кнопку миші, приховувати посилання в тілі самої сторінки, скасовувати кешування і вводити заборону на друк. Ця програма крім стандартної захисту коду захищає від крадіжок зображення і дозволяє встановлювати заборону на копіювання та відкриття вихідної сторінки. Додатки HTMLencrypt і HTML Guard мають схожі схему і функціонал створення захисту.
2
Завантажений файл запустіть і дочекайтеся, поки інсталяція програми буде закінчена. За допомогою ярлика на робочому столі або через «Пуск» запустіть встановлену утиліту. Перейдіть у вікні на необхідну вкладку. Вкажіть в пункті files шлях до кодируемой сторінки у випадку, якщо вам потрібно закодувати весь файл повністю.
3
Перейдіть на потрібну вкладку у вікні. Так само як і в другому кроці вкажіть шлях до кодируемой сторінки, якщо хочете файл закодувати повністю. Якщо вам необхідно зашифрувати код, то вставте вихідний HTML у відповідне текстове поле і натисніть кнопку Decrypt або Protect (це залежить від обраної програми).
4
Майте на увазі, що шифровка в основному працює тільки для Internet Explorer. Результат може бути іншим у інших браузерах. Більш того, подібні програми не дають стовідсоткового захисту від досвідчених веб-розробників, адже алгоритм, використовуваний в утилітах, легко піддається розшифровці. І ще: пошукові системи не зможуть індексувати зашифровані документи.
5
Для того щоб закодувати сайт, існують різні інтернет-сервіси. Для цього введіть у пошуковику словосполучення «Шифровка HTML». Більшість подібних онлайн-сервісів використовують однаковий алгоритм для шифровки, який заснований на Java Script. Це означає, що результат та ефективність кодування будуть приблизно однаковими.
Для захисту авторського HTML-коду від перегляду відвідувачами сайту можна скористатися утилітами-шіфровщікі. Дані програми дозволять приховати код від користувачів, які прагнуть переглянути його або скопіювати на свої сайти. Додатки відрізняються між собою використанням різних алгоритмів шифрування.
Інструкція
1
Завантажте з інтернету програму для шифрування HTML. Утиліта WebCrypt Pro дозволяє шифрувати HTML-файли цілком, приховувати посилання в тілі самої сторінки, блокувати праву кнопку миші для операції копіювання, вводить заборону на друк і скасовує кешування. HTML Protector, крім стандартної захисту коду, дає можливість захистити від крадіжки картинки і дозволяє ставити заборону на відкриття та копіювання вихідної сторінки. Додатки HTML Guard і HTMLencrypt мають схожий функціонал і схему створення захисту.
2
Запустіть завантажений файл і дочекайтеся закінчення інсталяції програми. Запустіть встановлену утиліту за допомогою ярлика на робочому столі або через меню «Пуск» в Windows.
3
У вікні, перейдіть на потрібну вкладку. Якщо ви хочете закодувати повністю весь файл, то в пункті Files вкажіть шлях до кодируемой сторінки. Якщо вам потрібно зашифрувати код, то у відповідне текстове поле вставте вихідний HTML і натисніть кнопку Protect або Decrypt, залежно від обраної програми.
4
Варто відзначити, що шифровка працює в основному тільки для Internet Explorer, в інших браузерах результат може бути іншою. Більш того, дані програми не зможуть захистити від серйозних веб-розробників, оскільки використовуваний в утилітах алгоритм легко піддається розшифровці. Також зашифровані документи не потрапляють під індексацію пошуковими системами.
5
Для кодування HTML існує безліч інтернет-сервісів. Введіть у будь-якому пошуковику запит «Шифровка HTML» і скористайтеся будь-яким ресурсом, який вам сподобається. Більшість таких сайтів використовують однаковий алгоритм шифрування, заснований на Java Script, а це означає, що ефективність і результат кодування будуть приблизно однаковими.
Корисна порада
Захистити код від недосвідчених користувачів може допомогти використання фреймів в дизайні сторінки.