Як дозволити доступ в локальній мережі. Як передати текстові повідомлення в локальній мережі.

Стандартна процедура в Microsoft Windows - це відкриття загального доступу в локальній мережі до обраної папці, яке має на увазі використання облікового запису «Адміністратор».
Інструкція
1
У локальній мережі для процедури з відкриття загального доступу до необхідної папці відкрийте меню операційної системи і перейдіть в «Мій комп'ютер». Виберіть папку, яку потрібно відкрити, і клікніть на неї правою кнопкою мишки для того, щоб викликати її контекстне меню.
2
Вкажіть пункт під назвою «Загальний доступ і безпека», потім перейдіть на вкладку «Доступ» в діалоговому вікні.
3
Поставте прапорець біля поля під назвою «Відкрити спільний доступ до цієї папки» і у відповідне поле введіть значення імені створюваного ресурсу. В розділі «Примітки» скористайтеся можливістю створити опис загальної папки і вкажіть найбільшу кількість користувачів, які мають можливість одночасного доступу до розділу під назвою «Граничне число користувачів».
4
Для певних облікових записів, які отримують доступ до створюваного ресурсу, натисніть на «Дозволи» та натисніть «ОК» для підтвердження застосування змін. Відкрийте головне меню «Пуск», перейдіть в «Панель управління» для того, щоб виконати операцію відкриття в локальній мережі загального доступу до певної папки. Розкрийте «Мережа та Інтернет», виберіть «Центр мережі і загального доступу». Для виклику сервісного меню натисніть на кнопку з символом стрілочки і вкажіть «Включити мережеве оточення».
5
Натисніть «Застосувати» для підтвердження виконання операції і вкажіть наступну команду під назвою «Включити загальний доступ до файлів». Далі клікніть по «Застосувати», скористайтеся опцією, яка називається «Включити загальний доступ для того, щоб мережеві користувачі могли відкривати, змінювати або створювати файли». Підтвердіть команду, натиснувши «Застосувати», і правою кнопкою мишки викличте контекстне меню папки, яку необхідно відкрити.
6
Виберіть пункт «Загальний доступ» і клікніть по кнопці з символом стрілки для того, щоб вибрати облікові записи, які підлягають наданню спільному доступу. Виберіть в списку бажані облікові записи та натисніть на «Загальний доступ».