Як відзначити день народження підлітка.

Кожен день народження є особливою подією, і це свято слід відзначати по-особливому завжди, незалежно від віку. Однак не секрет, що саме в підлітковому віці ставлення до самого святкового дійства у хлопців дуже трепетне. Потрібно, щоб день запам'ятався не тільки імениннику, але і його друзям.
Інструкція
1
Батьки можуть влаштувати традиційне свято для дитини, який включає вечірку з запрошеними родичами і друзями. Але можна привнести у святкування дня народження особливості. Наприклад, можна влаштувати оригінальну костюмовану вечірку з кумедними іграми та конкурсами.
2
Важливо запропонувати підліткові самому вибрати варіант святкування, запропонувавши йому деякі оригінальні ідеї
3
Вечірка в піратському стилі для мальчіков.Подросткі повинні будуть одягнутися в піратів. Можна організувати веселі турніри і змагання, пов'язані з морською тематикою.
4
Святкування дня народження на пріроде.Можно буде орендувати невеликий дерев'яний будиночок в мисливському стилі, і відсвяткувати день народження за шашликами з веселими посиденьками біля багаття .
5
Бал-маскарад - один з найяскравіших способів відзначити день народження. Яскраві незвичайні костюми, веселі конкурси, шампанське і танці надовго залишать добрі враження від свята.
6
Латиноамериканська вечерінка.Подберіте яскраві декорації у вигляді тропічних пальм та екзотичних рослин. Прикрасьте приміщення яскравими деталями і створіть образ тропічного острова. Також латиноамериканська вечірка передбачає коктейлі, гострі страви і гарячу латинську музику.
7
Вечірка в японському стіле.Закажіте гарні прикраси у вигляді різнокольорових японських ліхтариків, віял та квітів сакури. На столі можуть бути суші і роли. У висновку вечірки винуватець торжества повинен загадати бажання і випустити в небо великий запалений ліхтарик.
8
Пам'ятайте, що в підлітковому віці формується не тільки особистість вашої дитини, але і його соціо-культурна середа. Погляди дітей на те, яким має бути свято, можуть істотно відрізнятися від ваших, а тому не нав'язуйте свою думку і не обмежуйте чадо!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UIJ0fViYJnI