Як направити трафік. перенаправлення трафіку ресурсу.

Для перенаправлення трафіку найпростіше задіяти можливості веб-сервера Apache, а точніше за допомогою файлу htaccess використовувати децентралізоване управління всіма настройками. У цей файл можна поміщати директиви, якщо виконувати їх, то програмне забезпечення буде перенаправляти користувачів на веб-адреси, вказані у файлі.
Інструкція
1
Для початку відкрийте звичайний текстовий редактор, наприклад, «Блокнот». Можливостей його цілком вистачить для того, щоб створити файл htaccess і наповнити його необхідним вмістом. У ньому містяться директиви у вигляді рядків простого тексту, які можуть редагуватися точно так само, як і файли з дозволами html, txt, js та інші.
2
Сформулюйте команди для перенаправлення трафіку , які відповідають вашим вимогам. Якщо вам потрібно відправляти абсолютно кожного користувача з будь-якої з сторінок вашого сайту на один і той же адресу, то помістіть в файл htaccess приблизно таку строчку: Redirect/http://site.ru.
3
У цьому записі директива Redirect є командою перенаправлення. Слеш (коса риса) тут позначає кореневу директорію ресурсу (дія директиви поширюється на запити потрібних документів у всіх файлах сайту). Будь-який запит папок вашого ресурсу буде запускати процес перенаправлення. Але якщо аналогічний файл помістити з іншими директивами в яку-небудь вкладену папку, то команди його стануть пріоритетними для Apache. А http://site.ru тут вказує адресу, на яку програмне забезпечення сервера перенаправляє трафік.
4
Замість кореневій директорії ви можете вказати яку-небудь папку ресурсу. Тоді правило редікета стосуватиметься користувачів, які запитують документи з усіх вкладених папок і вказаній директорії. Наприклад: Redirect badBoys/http://site.ru. Також є можливість перенаправлення на необхідну адресу тільки тих серферів, браузери яких посилають запити на файли якогось певного типу. Цей механізм реалізується за допомогою директиви RedirectMatch, яка використовує регулярний вираз для порівняння надійшов запит з браузера: RedirectMatch (. *). Php $ http://site.ru. Складену директиву збережіть у файл під назвою .htaccess, потім завантажте в кореневу папку свого ресурсу.