Як зберегти папку "Вибране".

Вибране веб-браузера містить важливу для вас інформацію і значно полегшує доступ до часто відвідуваних ресурсів інтернету. Уміння зберегти закладки і подальше їх відновлення знадобиться після переустановлення операційної системи або при виборі нового браузера.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows;
  • - веб-браузер.
Інструкція
1
Internet ExplorerЕслі ви використовуєте для серфінгу по мережі стандартний браузер Internet Explorer, зверніться за адресою: C: \ Documents and SettingsAdminІзбранное; тут за замовчуванням і знаходяться закладки. Відкрийте папку з обраним і скопіюйте її вміст в будь-яку іншу на каталозі жорсткого диска, який залишиться незмінним після переустановлення операційної системи. Збережені таким чином закладки перенесіть в нову папку «Вибране».
2
OperaДля збереження обраного в браузері Opera зверніться до його меню і перейдіть в розділ «Закладки». Для доступу до налаштувань відкрийте «Файл», виберіть пункт «Експортувати закладки Opera», введіть ім'я файлу і натисніть «Зберегти». При перенесенні закладок в новий веб-браузер увійдіть в розділ управління, вкажіть шлях до збереженого файлу і виберіть пункт «Імпортувати закладки Opera».
3
Mozilla FirefoxВ панелі меню браузера Mozilla Firefox відкрийте розділ «Показати всі закладки» і в активному вікні «Бібліотека» виберіть «Імпорт і резервування». Впишіть ім'я нового файлу і збережіть його. У випадаючому меню клікніть на пункт «Експорт закладок в HTML-файл». Згодом для відновлення обраного, увійдіть в новий веб-браузер, відкрийте розділ «Імпорт і резервування» і виберіть «Імпорт закладок з HTML-файла».
4
Google ChromeСохраняя обране в браузері Google Chrome, увійдіть в його настройки, якшо по відповідному значку на панелі інструментів. Відкрийте розділ «Диспетчер закладок», виберіть послідовно пункти «Упорядкувати» і «Експортувати закладки в файл HTML». У вікні, задайте ім'я для файлу із закладками і збережіть його в зазначеній папці. Коли вам буде потрібно перенести збережене обране в новий веб-браузер, виберіть пункт «Імпортувати закладки з файлу HTML».
Зверніть увагу
Деякі пункти меню, назви розділів і вкладок різних версій одного і того ж веб-браузера можуть незначно відрізнятися.
Корисна порада
Якщо в вашому браузері багато закладок, згрупуйте їх за тематичним або іншою ознакою. Це значно полегшить пошук потрібного ресурсу.