Як збільшити розмір поштової скриньки.

У вашій електронній пошті зберігається багато листів, які вам вкрай необхідні і вам їх не можна видаляти? Але в той же час ви розумієте, що колись настане час, і ваш е-мейл не зможе зберегти весь обсяг отриманої і відправленої інформації. Не переживайте з цього приводу: при необхідності ящик можна «розтягнути».
Інструкція
1
Бездонної електронної пошти не буває. Всьому є розумна межа. Однак трохи «підкачати» ящик можливо. Як правило, після реєстрації в електронній пошті користувач отримує пошту з заданим обсягом. У кожному е-мейлі свій розмір , зазвичай від ста мегабайт до десяти гігабайт.
2
Функція збільшення обсягу поштового ящика присутній практично на всіх ресурсах. Процедура «підкачки» пошти практично ідентична. Хоча свої відмінності теж є.
3
Наприклад, на Рамблері користувачеві відразу надається ящик, об'ємом 200 мегабайт. Але відразу його збільшити неможливо. Справа в тому, що розмір пошти можна додати тільки після того, як ящик разом з прийнятими, відправленими, кошиком, чернетками та спамом заповниться на 90 відсотків. Коли в пошті залишиться тільки десять відсотків вільного місця, ящик можна буде збільшити, натиснувши на відповідну кнопку в меню «Налаштування». Зліва в списку можливих функцій, виберіть пункт «Розмір ящика», після чого перейдіть до опції «Збільшити».
4
Воістину безрозмірний ящик можна створити на сервісі Яндекс. Спочатку Яндекс надає користувачеві пошту об'ємом в 10 гігабайт. У подальшому, коли в ящику залишиться вільним менше двохсот мегабайт, він збільшить свій об'єм. При цьому користувачеві не потрібно докладати ніяких зусиль. У міру необхідності ящик буде збільшиться автоматично на один гігабайт. Користувачеві ж потрібно тільки регулярно авторизуватися і заходити в веб-інтерфейс даного поштового сервісу.
5
Ні бездонного ящика і на сервері Mail.ru. Але збільшити його теж можна. Зайдіть в меню «Налаштування». Воно відкривається при клацанні мишкою на пункт «Ще». Потім виберіть у списку ліворуч в сторінці, розділ «Обсяг поштової скриньки». Перейдіть по посиланню і натисніть кнопку «Збільшити». Зверніть увагу, що «підкачати» розмір можна тільки за умови, що ви досягли ліміту, і у вас залишилося вільними менше 100 мегабайт. Після цього збільшити обсяг можна буде ще на два гігабайти.
6
Аналогічні можливості збільшення надають і інші електронні сервери. Дії користувача практично не відрізняються від процедури збільшення на описаних в даній статті сервісах.