Як закачати текстовий файл в телефон.

Сучасні мобільні телефони підтримують читання текстових файлів за допомогою вбудованих або додатково встановлених утиліт. При цьому дуже важливо дотримуватися підтримуваний формат файлів і кодування документа.
Вам знадобиться
  • - кабель для підключення телефону до комп'ютера.
Інструкція
1
З'ясуйте операційну систему вашого мобільного пристрою і скачайте файл установки програми-рідера. Це можна зробити на сайті виробника. Перейдіть в розділ програм для читання книг і текстових файлів, призначених для пристроїв з вашої платформою.
2
Виберіть програму для читання, наприклад Tequila Cat або ReadManiac. Завантажте файл установки в пам'ять комп'ютера або мобільного телефону, після чого запустіть інсталяцію додатка. Дочекайтеся закінчення установки і запустіть програму. Зазвичай всі програми для читання на мобільних пристроях мають вбудований оглядач файлів, який виконує пошук текстових документів у вказаній директорії.
3
Підключіть ваш мобільний пристрій до комп'ютера, після чого скопіюйте на нього текстовий документ в підтримуваному додатком форматі, найкраще скористатися файлами з розширенням .txt. Зверніть увагу також на кодування, оскільки в подальшому можуть виникнути проблеми з читанням документа. Використовуйте при відкритті файлу кодування Юнікод. Від'єднайте телефон від комп'ютера і в оглядачі файлів запущеної програми для читання виберіть текстовий документ в тій директорії, куди він був вами скопійований.
4
Також завантажити текстовий документ у ваш мобільний телефон ви можете і за допомогою електронної пошти. Для цього зайдіть в ваш поштовий клієнт і збережіть документ в одній з папок мобільного пристрою, після чого також відкрийте його в меню програми для читання.
5
Виконуючи завантаження документів з інтернету, зверніть увагу на відповідність кодувань, цілком можливо, що вам доведеться відредагувати файл, підключивши пристрій до комп'ютера. В цьому випадку просто відкрийте його за допомогою текстового редактора і збережіть в кодуванні «Юникод» в пам'ять мобільного телефону.
Корисна порада
Намагайтеся використовувати файли в форматі TXT.