Як розмістити меблі у вузькій кімнаті. Як поставити ліжко в вузькій кімнаті.

Часті випадки планувань квартир, де кімнати мають форму правильного прямокутника, але при цьому вони надто вузькі і витягнуті. У такому приміщенні меблі потрібно розставляти так, щоб візуально зробити його ширше.
Інструкція
1
При облаштуванні вузької кімнати позбудьтеся від дрібних предметів інтер'єру. Залиште лише кілька великих.
2
Меблі для вузької кімнати підбирається тільки найнеобхідніша і максимально функціональна. При цьому бажано, щоб її колір був трохи темніше шпалер, але в тій же гамі. Так меблі не буде кидатися в очі, і створиться враження цілісного відкритого простору.
3
Не змушуйте стіни шафами. Вони зроблять приміщення ще більш вузьким і маленьким. Якщо без шаф не обійтися, купуйте моделі зі склом. Одну з торцевих стін можна використовувати під шафу-купе.
4
Зверніть увагу на меблі-трансформер, наприклад, диван-ліжко або шафа-стіл. Журнальний столик краще поставити скляний.
5
Розставте меблі не вздовж стін, а поперек кімнати. Але пам'ятайте, що вона не повинна бути занадто громіздкою.
6
Зонування кімнати - ще один ефективний прийом. З пересувний ширмою, шторою або легкими стелажами вузька кімната стане затишніше. Відкриті стелажі не завадять проходженню світла і сформують приватний куточок. Подіум в глибині приміщення виділяє робочу зону і створює додаткове місце зберігання.
7
Якщо мова йде про кухню, її можна розбити на дві частини: їдальню і робочу. Для їх поділу дизайнери часто використовують барну стійку. Так кухня буде виглядати пропорційно.
8
Якщо потрібно розмістити меблі у вузькій вітальні, в одній її частині можна створити релакс-зону, а в іншій - куточок для читання і поставити кавовий столик або книжковий стелаж.
9
Якщо ви використовуєте вузьку кімнату як спальню, можете виділити в ній місце під влаштування гардеробної. Зрозуміло, вона займе частину площі, але при цьому можна буде не змушувати кімнату комодами і шафами. Форма приміщення наблизиться до квадрату, і в ній з'явиться додатковий простір.