Як шити шилом.

У роботі з товстими щільними матеріалами, наприклад, шкірою не обійтися без допомоги звичайного шила. Робота з шилом відрізняється від роботи з голками, розглянемо деякі особливості шиття таким способом
Інструкція
1
Шило незамінне не тільки в швейних роботах: його застосовують при виготовленні взуття, в теслярських, столярних роботах, в якості канцелярської приналежності і т.д. Однак найбільш широко шило використовується в швейних роботах з щільними або багатошаровими матеріалами.
2
Зовні шило являє собою досить товсту міцну голку з рукояткою для зручності роботи. На відміну від звичайної швейної голки, шило не має вушка для протягування нитки.
3
Шити шилом можна різними способами. Деякі майстри спочатку проколюють отвір в матеріалі, а потім протягують в нього звичайну швейну голку з ниткою. Тобто правильніше було б сказати, що шило вони використовують як допоміжний, а не швейний інструмент.
4
Другий спосіб - більш складний, що вимагає певної навички: майстер проробляє отвір в матеріалі, а потім проштовхує в нього нитку кінчиком шила. Не маючи досвіду такої роботи, можна легко пошкодити нитку, попросту порвати її, саме за це такий спосіб шиття шилом не отримав широкого застосування, і так чи інакше більшість людей воліє шилом лише протикати отвори, продевая в нього нитку іншими інструментами, наприклад, голкою або гачком.
Рано чи пізно кожен стикається з проблемою ремонту взуття. Звичайно, найкращий варіант звернутися c цим питанням до майстра-взуттьовик, який зможе професійно підшити туфлі, черевики або чоботи. Але якщо з якої-небудь причини у вас немає можливості зробити це, спробуйте підшити взуття самостійно. Адже робота, на перший погляд складна, може виявитися досить простий, якщо ви чітко уявляєте що і як треба робити.
Вам знадобиться
  • - міцна нитка;
  • - шило;
  • - гачок.
Інструкція
1
Приготуйте всі необхідні інструменти: - нитка, яка обов'язково повинна бути міцною, наприклад, капронова. Вона повинна бути приблизно 0,6 мм товщини і 40-50 см довжини; - шило, яким треба буде проколювати отвори. Якщо у вас в наявність шила немає, зробіть його з непотрібної або старої викрутки, товщина якої в діаметрі не більш 4 мм. Для виготовлення шила просто довго, полого і гостро заточите металеву частину викрутки так, щоб її довжина становила 15-20 мм; - гачок, за допомогою якого через проколоті отвори протягується нитка. Так як у вас, швидше за все, немає спеціального шевського гачка, використовуйте звичайний - в'язальний гачок.
2
Візьміть в одну руку приготовлену підметку, в іншу - шило. Проткніть шилом один отвір із зовнішнього боку підметки в тому місці, де вам зручніше почати шов. А витягши шило, візьміть гачок і просуньте його в отвір із зовнішнього боку.
3
Зачепите за гачок, який вийшов з внутрішньої сторони проколеної підметки, заздалегідь приготовлену і складену вдвічі нитку. Витягайте гачком вийшла петлю на зовнішню сторону підметки. Відчепивши гачок, обережно витягніть одну частину нитки так, щоб один її кінець виявився із зовнішнього боку підметки, а інший залишився всередині.
4
Зробіть перший стібок. Для цього, відступивши від наявного отвору на 6-8 мм, зробіть шилом ще один прокол. Вставте в отвір гачок і з внутрішньої сторони зачепите на нього петельку з нитки. Витягніть цю петлю із зовнішнього боку підметки приблизно на 10 мм. Приберіть гачок, а в звільнилася петлю простягніть кінець нитки, який ви перед цим витягли. Тепер з внутрішньої сторони потягніть нитку так, щоб петелька затягнулася.
5
Продовжуйте таким же чином підшивати взуття . А закінчуючи шов, щоб захистити його від саморозпуску, просто зробіть 3-4 стібка в зворотному напрямку, але не в нові отвори, а в ті, що ви вже прокололи.
Зверніть увагу
Працюючи з шилом, будьте обережні і під час проколювання не тримайте на лінії руху шила долоню або палець. А щоб ваш шов виходив рівним, можна спочатку намітити його крейдою або сухим милом.
Корисна порада
Якщо у вас немає міцної нитки, зробіть її самостійно: будь-які нитки складіть в кілька шарів необхідної довжини, потім скрутіть їх жгутиком і цей джгутик промажьте спочатку шматком гудрону, а потім шматком будь-якого мила.