Як розпізнати гастрит.

Гастрит є одним і найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту. Його може викликати вживання їжі у великих обсягах, отруєння неякісною їжею, алкоголем, зловживання смаженими стравами. Крім цього гастрит може бути викликаний спадковістю.
Інструкція
1
Для гастриту характерні наступні симптоми: • тяжкість у надчеревній ділянці; • біль в області живота; • відрижка; • нудота; • неприємний смак у рту.Такіе ознаки зазвичай з'являються протягом двох годин після того, як ви приймаєте їжу .
2
Гастрит протікає при підвищеній, нормальної і зниженій кислотності. До ознак підвищеної кислотності відносяться: печія, кисла відрижка, відчуття голоду, біль, яка припиняється після того, як ви приймаєте їжу, або випиваєте мінеральної води. До симптомів зниженій кислотності відносяться: больові відчуття в області шлунка після прийому їжі, метеоризм, пронос або запор, дисбактеріоз або кандидоз, а також такі зовнішні прояви, як розшарування нігтів і вугри. Для зниження кислотності існує досить багато коштів, а підвищити її досить складно. Як заходи для підвищення кислотності ви можете кожен раз перед їжею випивати кілька ковтків лимонного, гранатового або яблучного соку.
3
При появі болю, дискомфорту в області живота, потрібно звернутися до лікаря-гастроентеролога, який призначить обстеження, а за його результатами курс лікування. Лікування гастриту комплексне і включає в себе лікарські препарати, дієту і строгий режим дня. Лікар при підозрі на гастрит призначає гастроскопію, рентгенологічне дослідження і визначає кислотність шлункового соку.
4
У момент загострення гастриту слід дотримуватися суворої дієти. При підвищеній кислотності слід їсти овочі у вигляді пюре, рибу, молоко, сир, а м'ясо повинно бути нежирне і відварне. Забороняється їсти смажену їжу і свіжий хліб. При зниженій кислотності рекомендується нежирне відварене м'ясо і рибу, відварені овочі та кисломолочні продукти, супи на нежирному бульйоні і фруктові соки. При підозрі на гастрит слід повністю відмовитися від куріння.