Як зробити ефект мокрого волосся.

Укладання з ефектом мокрого волосся виглядає дуже сексуально. Зробити її в домашніх умовах, не вдаючись до послуг перукаря, зовсім не складно. Достатньо мати під рукою засоби для укладання, гребінець і фен.

Вам знадобиться

Гель з ефектом мокрого волосся, мус, лак, фен, гребінець.

Інструкція
1
Виберіть засіб для укладання. У косметичних магазинах наданий широкий вибір даної продукції. Це різні гелі, муси і лаки з ефектом мокрого волосся.
2
Професіонали рекомендують використовувати текстурайзер - гель, який допомагає розділяти волосся на окремі пасма. Одне з головних достоїнств цього кошти - після нанесення немає необхідності сушити волосся феном, ви можете укласти їх руками. Але даний препарат недешево коштує, тому використовувати його щодня не вигідно.
3
Якщо у вас від природи кучеряве волосся, зробити укладку вам не складе труднощів. Для початку вимийте голову, промокніть волосся сухим рушником і рівномірно нанесіть гель по всій довжині або на окремі пасма, які ви хочете виділити.
4
Розчешіть волосся рідкісним гребенем і руками укладіть так, як вам потрібно. Зберіть волосся в кулак в напрямку від кінців до коренів. Потім стисніть кілька разів. Висушіть волосся природним чином або феном зі спеціальною насадкою - дифузором. Завдяки йому укладання не втратить форму.
5
Щоб укласти довге пряме волосся, вам буде потрібно докласти трохи більше зусиль. Увечері намочіть волосся, злегка просушіть і заплетіть тонкі кіски - чим більше їх буде, тим краще. Нанесіть на них невелика кількість мусу. Вранці розпустіть волосся і укладіть на свій смак за допомогою гелю. Якщо потрібна більш сильна фіксація, скористайтеся лаком.
6
Якщо у вас не часу, щоб заплести косички, зробіть інакше. Розчешіть волосся і виділіть одну пасмо. Нанесіть на неї укладань, загорніть в пучок і зафіксуйте гумкою або зажимом. Потім виконайте те ж саме з іншими волоссям. Залиште в такому положенні на 1-1.5 години.
7
Розпустіть волосся і збийте руками, але ні в якому разі не розчісуйте. За допомогою лаку і гелю ви можете укласти локони в потрібному напрямку.