Як зберегти норкову шубу. спреї для норкової шуби.

В кінці зимового сезону прийнято прибирати шубу на зберігання. Щоб хутро зберіг охайний вигляд і не був пошкоджений міллю, потрібно дотримуватися кількох простих правил.
Вам знадобиться
  • Засіб від молі, простирадло, прут, рідкісний гребінь, чохол для зберігання верхнього одягу, газети.
Інструкція
1
Уважно огляньте норкову шубу перед тим, як прибрати її на зберігання. Якщо на виробі присутні забруднення, зверніться в професійну хімчистку. Там почистять шубу спеціальними препаратами, які не завдають шкоди хутрі і при цьому ефективно видаляють різні забруднення. Також в хімчистці можуть обробити виріб засобом, який дбайливо захищає від молі.
2
Якщо хутро сильно запорошився, змочіть білу простирадло і відіжміть. Потім розстеліть тканина на рівній поверхні і покладіть на неї шубу хутром вниз. Візьміть прут і ретельно вибийте. Вся пил і сухий бруд залишиться на вологій простирадла. Повісьте шубу на вішалку і залиште в добре провітрюваному приміщенні далеко від прямих сонячних променів.
3
Розчешіть хутро рідкісним гребенем або спеціальною щіткою, яку можна купити в магазині для домашніх тварин або великому супермаркеті. Особливу увагу видаліть комір і манжети. Застебніть всі гудзики і гачки.
4
Приберіть шубу на зберігання. Ні в якому разі не упаковуйте хутряний виріб в поліетиленовий пакет. Інакше може з'явитися неприємний запах. Використовуйте спеціальний чохол для зберігання верхнього одягу. Зверніть увагу на тканину, з якої він зшитий. Матеріал повинен добре пропускати повітря. Також можете зробити мішок з декількох шарів газети. У цьому випадку запах друкарською фарби відлякає моль.
5
Покладіть в кишені норкової шуби або на дно чохла препарат від молі. Можете використовувати «Антимоль» або будь-яке народний засіб, акуратно загорнуте в невеликий ганчір'яний мішок. Добре відлякують міль лаванда, свіжі скоринки апельсина або лимона, гвоздика і ватний тампон, просочений смерековим маслом. Вибираючи той чи інший засіб, пам'ятайте, що хутро швидко вбирає запахи. Тому віддавайте перевагу приємним ароматам.