Як висушити черевики.

В сльотаву погоду взуття важко зберегти сухою. У домашніх умовах можна просушити її, не завдаючи шкоди матеріалу. Надягати мокрі черевики шкідливо як для для вашого здоров'я, так і для самого взуття, тому просушіть і приведіть її в порядок з вечора.
Вам знадобиться
  • Серветки, газети, фен, Електросушарка для взуття, касторове масло.
Інструкція
1
Очистіть взуття від вуличного бруду серветкою з мікрофібри або поролоновою губкою, змоченою у воді. Потім протріть зовні і всередині сухою ганчіркою. Зробити це потрібно відразу ж після того, як ви прийшли додому. Неправильний догляд за взуттям та забруднення псують матеріал.
2
Наповніть взуття зім'ятою газетою або туалетним папером. Також можете використовувати тканину, добре вбирає вологу. Залиште на деякий час. Коли папір вбере вологу, замініть її. Проробіть цю процедуру кілька разів. Потім поставте взуття сушитися при кімнатній температурі.
3
Якщо у вас немає часу на природну сушку, використовуйте фен. Піднесіть електричний прилад до виробу на віддаль не менше 20 см. Уважно стежте за тим, щоб матеріал не нагрівався, інакше взуття швидко прийде в непридатність.
4
Чи не сушіть черевики при різких перепадах температури і вологості повітря. Сушка на радіаторах опалення, буржуйках і печах протипоказана. При високих температурах на шкірі з'являються мікротріщини, через які волога буде потрапляти всередину взуття. Також може пошкодитися гумова підошва і деформуватися шви.
5
Використовуйте «Силикагель» для сушки взуття. Ця речовина володіє високими адсорбуючі властивості і зазвичай зустрічається в коробках з новими черевиками. Також «Силикагель» можна купити в магазинах господарських товарів. Висипте невелику кількість гранул всередину вироби і залиште на деякий час.
6
Скористайтеся Електросушарка для взуття. Купуйте прилад в спеціалізованому магазині. Ціна Електросушарка досить низька, а ефект вразить вас. Черевики швидко просихають, не псується зовнішній вигляд і матеріал.
7
Якщо ви пересушили взуття, обробіть її касторовою олією. Змочіть ватяний або марлевий тампон в засобі і акуратно протріть поверхню виробу. Зачекайте кілька годин. Якщо з першого разу не вдалося досягти бажаного результату, повторіть дії спочатку.