Як вивести короеда. відновити акумулятор хімічний метод.

Жуки-короїди уявляю особливу небезпеку не тільки культурним деревам, але всьому, що з нього складається. Якщо не боротися з цим шкідником, ваш будинок в підсумку за п'ять років може перетворитися на труху. Почніть вчасно боротьбу з короедами , тим самим ви уникнете загибелі безлічі дерев і збережіть свій сад в цілості й схоронності.
Вам знадобиться
  • - металевий дріт;
  • - інсектициди;
  • - спринцівка;
  • - пензлик.
Інструкція
1
Щоб виявити наявність короеда, досить уважно оглянути деревину. Якщо ви помітили невеликі отвори в стовбурі, а під ними маленькі купки відпрацьованої деревного пилу, вирізуйте і негайно спалюйте безнадійно зіпсовані ділянки дерева. Інакше короїд пробереться далі і проїсть ходи по всьому периметру культури.
2
Найчастіше здобиччю короеда стають хворі, ослаблені і старі дерева, але нерідко уражаються і молоді занедбані дерева, зі слабким приростом, які не знають довгий час хімічної обробки. Тому, щоб уникнути поразки деревини цим паразитом, періодично обприскуйте всі породи розчином інсектициду, який можна придбати в господарському магазині.
3
Приймайте профілактичні та запобіжні заходи, спрямовані на створення сприятливих умов для росту культур. Восени спалюйте все листя і засохлі гілки, які слід періодично зрізати, щоб не привернути ненажерливого короеда. Відмерлу кору дерева і сухостійні породи не залишайте на ділянці, спалюйте.
4
Якщо вами було помічено дерево заселене жуками-короїдами на початковій стадії, його ще можна врятувати шляхом обробки спеціальними захисними препаратами, спрямованими на боротьбу зі шкідниками. Наносити даний засіб слід рівномірно, обробляйте всі щілини і отвори, саме там можуть перебувати відкладені короедами яйця.
5
Можна знищити комах механічним шляхом. Для цього візьміть довгу сталевий дріт і пройдіться їй по всіх отворах і ходам (виритим жуками-короїдами), потім проведіть спринцювання розведеними інсектицидами («Бітоксибацилін», «Боверин», «Лепідацід»).
6
Якщо жуки-короїди продовжують після цього активно вести свою життєдіяльність, лікування в цьому випадку марно. Вихід один - негайно спиляєте хворе дерево і спаліть, тим самим ви вбережете інші породи від подальшої загибелі.