Як облаштувати свою земельну ділянку. Як на дачній ділянці облаштувати місце для спалювання відходів.

Останнім часом мода на заміські дачні будинки все більше набирає обертів. Так хочеться після завантаженою і плідної робочого тижня відпочити від суєти, побути наодинці в гармонії з природою. У вас нарешті з'явився власний земельний ділянку , і ви не знаєте з чого почати його облаштування? Можна звернутися до ландшафтних дизайнерів, але погодьтеся, набагато цікавіше все зробити власними руками.
Інструкція
1
Щоб усі ваші бажання здійснилися в реальність, необхідно все ретельно продумати і грамотно розпорядитися власною земельною ділянкою. При його плануванні поділіть землю умовно на три ділянки. Одну частину повинен займати город, друга частина припускає будова у вигляді будиночка, третя зона передбачає майбутнє місце відпочинку.
2
Північна частина ділянки якнайкраще підійде для будівництва будинку. Будівництво сплануйте таким чином, щоб нічого не заважало розміщенню інших зон, і було все компактно. Залишилася землю від будівництва будинку можна з успіхом застосувати, засипавши їй наявні нерівності на ділянці. Ділянка перед будинком вирівняйте і засадити газонної травою, вона покриє територію красивим зеленим килимом.
3
Позбавтеся від непотрібних вам насаджень у вигляді дерев та чагарників, якщо такі є. Якщо під землею є джерело води, виберіть найбільш підходяще місце для буріння свердловини. Подбайте, щоб вона перебувала поблизу житлового будови, це потрібно для того, щоб надалі можна було провести в будинок систему водопостачання та опалення. Тим більше ви напевно збираєтеся проводити посадкові роботи, які вимагають поливу. Обкладете свердловину цеглою, створивши видимість колодязя, побудуйте дах.
4
В місцях з найбільшою сонячною активністю розташуйте найбільш світлолюбні посадки (полуниця). При бажанні побудуйте невеликий декоративний водойму, який можна заселити рибками. Для цього вирийте за допомогою спеціальної техніки яму потрібного вам розміру і глибини, засипте дно шаром піску і укладіть щільну поліетиленову плівку. Берегову лінію обкладете камінням і засадити водними рослинами. Побудуйте невеликий міст, на якому можна буде сидіти, опустивши ноги в воду і годувати риб.
5
В зоні відпочинку побудуйте невелику альтанку, де можна буде збиратися з сім'єю або друзями в свята або вихідні дні. Поруч посадіть пару клумб із квітами, вони будуть радувати око під час відпочинку. Поставте пісочницю (якщо в сім'ї є діти) з грибком. Встановіть гойдалки і надувні конструкції для розваги та ігор.
6
Якщо ви хочете сховатися від сторонніх очей, вздовж всього периметра паркану посадите хміль або виноград, який гратиме роль живоплоту, що створює невимовну красу. Прокладіть в потрібних напрямках стежки. Для цього можна використовувати щебінь, вапняковий камінь або спеціальні заливні форми різних конфігурацій.