Як скасувати пароль при вході в систему. Як скасувати запит пароля при воді в виндовс.

Скасування пральний захисту при вході в систему є однією з найбільш затребуваних стандартних операцій OS Windows, хоча ця дія не відноситься до категорії рекомендованих корпорацією Microsoft через підвищення рівня потенційних загроз безпеки комп'ютера.
Інструкція
1
Відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і розкрийте посилання «Панель управління» для здійснення найбільш простий операції скасування парольного захисту при вході в систему. Розгорніть вузол «Облікові записи користувачів» і вкажіть логін користувача, що підлягає скасуванню парольного захисту. Скористайтеся опцією «Видалення пароля» і авторизуйтесь виконання обраного дії натисненням кнопки OK.
2
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для здійснення альтернативної операції скасування парольного захисту при вході в систему і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення control userpasswords2 в рядку «Відкрити» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Вкажіть обліковий запис користувача, що підлягає скасуванню парольного захисту, і зніміть прапорець на полі «Вимагати введення імені користувача і пароля" в діалоговому вікні. Підтвердіть збереження змін, натиснувши кнопку «Застосувати», і авторизуйтесь виконання обраного дії введенням пароля у вікні запиту системи.
3
Ще раз поверніться в головне системне меню «Пуск» для наступної процедури скасування вимоги пароля при вході в систему і знову перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" і авторизуйтесь запуск утиліти редактора реєстру натисканням кнопки OK. Розгорніть веткуHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersiomWinlogon і переконайтеся в тому, що значення ключа AutoAdminLogon відповідає 1. Переконайтеся в тому, що значення параметра DefaultUserName відповідає значенню імені облікового запису обраного користувача, а значення ключа DefaultDomainName збігається з локальним ім'ям комп'ютера. Створіть новий строковий параметр DWORD з ім'ям DefaultPassword і надайте йому значення пароля потрібного користувача. Завершіть роботу редактора і виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування зроблених змін.