Як вирощувати салат.

Салат є однією з ранньостиглих овочевих культур. Це значить, що посадивши його на початку весни, ви вже через пару тижнів можете насолоджуватися хрусткими свіжим листям, багатими вітамінами.
Вам знадобиться
  • Лоток для розсади
  • Грунт для овочів
  • Вода
  • Поліетиленова плівка
  • Семена
Інструкція
1
Наповніть лоток для розсади грунтом, призначеної для вирощування овочів.
2
Рясно полийте грунт.
3
Проведіть в землі неглибокі борозни на відстані 5 сантиметрів один від одного.
4
Насипте насіння по всій довжині борозни, намагаючись розташовувати їх на відстані одного сантиметра один від одного.
5
Присипте насіння грунтом.
6
Накрийте лоток прозорою поліетиленовою плівкою або спеціальною кришкою поставте в тепле сонячне місце.
7
Регулярно обприскуйте грунт, не допускайте її пересихання. Салат проростає, як правило, через тиждень після посіву. Ще через тиждень ви можете пересадити розсаду у відкритий грунт, на відстань не менше 6 сантиметрів один від одного.
8
Салат не примхливий і не вимагає особливого догляду, але потребує регулярного поливу. У спекотні дні його потрібно поливати щодня, в решту часу не рідше ніж один раз на два - три дні.
9
Качановий салат вимагає більше місця, ніж листовий. Його висаджують на відстані 20-30 сантиметрів один від друга.Некоторие сорти качанового салату необхідно пов'язувати під час дозрівання качана, щоб отримати світлу ніжну сердцевінку.
10
Якщо температура повітря ночами не падає нижче позначки в 5 градусів за Цельсієм, ви можете висаджувати салат прямо у відкритий грунт. Оскільки коренева система у салату розташовується у верхніх шарах ґрунту, грядку попередньо потрібно добре розпушити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g_69PrjeuS4
Корисна порада
При температурі вище 20 градусів Цельсія листовий салат росте гірше, ніж при більш низьких температурах. Щоб постійно знімати урожай салат з грядки, регулярно подсеевайте нові сорти, пристосовані під мінливі погодні умови. Так кочанні салати краще переносять спекотні літні дні, а листові люблять весну і ранню осінь.