Як повернути налаштування системи.

Відновлення попередніх налаштувань або повністю стану системи в операційній системі Windows здійснюється за допомогою вбудованої функції «Відновлення системи». Використання цієї функції передбачає попереднє створення точок відновлення, які є якимись «моментальними фотознімками» OC.
Інструкція
1
Використовуйте один із стандартних методів запуску вбудованої функції відновлення системи: - відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і розкрийте посилання «Усі програми». Розгорніть вузол «Стандартні» і виберіть розділ «Службові». Відкрийте програму "Відновлення системи»; - відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Довідка та підтримка». Розкрийте розділ «Вибір завдання» і вкажіть команду «Скасування змін за допомогою« Відновлення системи »; - відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку« Пуск », і перейдіть в діалог« Виконати ». Внесіть значення% systemroot% system32estorestrui.exe в рядок «Відкрити» і авторизуйтесь запуск обраної функції натисканням кнопки OK.
2
Створіть необхідну точку відновлення, застосувавши прапорець на однойменному полі, і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі». Введіть бажане ім'я для створюваної точки в рядку «Опис» нового діалогового вікна і підтвердіть обрану дію натисканням кнопки «Створити». Закрийте програму за допомогою кнопки «Завершити».
3
Ще раз запустіть програму відновлення системи одним з вищеописаних способів і застосуйте прапорець на полі «Відновлення попереднього стану комп'ютера» в діалоговому вікні. Авторизуйтесь виконання дії натисненням кнопки «Далі» і вкажіть необхідну точку в наступному діалоговому вікні. Підтвердіть виконання обраного дії в новому вікні запиту системи натисканням кнопки «Далі» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера.
4
Використовуйте функціональні клавіші для виклику консолі відновлення в різних моделях ноутбуків: - F8 - для Toshiba і Fujitsu; - F10 - для Sony Vaio і Packard Bell; - F4 - для Samsung; - Alt + F10 - для Acer; - F11 - для HP Pavillion і LG; - F9 - для Asus; - Alt - для Rover.
Практично кожна людина знає, що техніка має властивість виходити з ладу, так і з комп'ютерами - з часом вони можуть зламатися або нестабільно працювати, викликаючи постійні зависання або збої. Часто рішення цієї проблеми таїться в скиданні виставлених вами налаштувань, необхідно перейти до заводських налаштувань.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, знання основ роботи з материнською платою.
Інструкція
1
Найчастіше збій в роботі комп'ютера відбувається, коли його не чекаєш. Повернення до заводських налаштувань дозволяє повернути стабільну роботу комп'ютера. Як правило, більше 50% збоїв відбувається через зміну системних налаштувань материнської плати, так званий розгін значень. При виставленні гранично високих величин для процесора, він починає нагріватися. Коли температура доходить до граничного стану, користувач персонального комп'ютера зауважує зависання і збої в роботі системи.
2
Щоб уникнути втрати працездатності материнської плати після появи збоїв в роботі необхідно повернути BIOS до налаштувань за замовчуванням. Це можна зробити без відкриття самого системного блоку. Для цього необхідно включити комп'ютер або перезавантажити його, якщо він був включений. При завантаженні BIOS натисніть клавішу Delete на клавіатурі.
3
У меню, BIOS знайдіть рядок меню Load Bios Default, потім натисніть клавішу F10 (зберегти і вийти з BIOS). У діалоговому вікні, ви побачите запит на виконання обраного дії, натисніть клавішу Y. Після перезавантаження комп'ютера BIOS повернеться до заводських налаштувань.
4
Якщо з якихось причин це зробити не виходить, можна скористатися іншими способами, наприклад, витягнути елемент живлення з материнської плати - це дозволить повернутися до налаштувань за замовчуванням. Для цього вам може знадобитися викрутка «+».
5
Обесточьте системний блок і поверніть його до себе тильною стороною. За допомогою отверкой розкрутіть кілька гвинтів, щоб зняти бічну кришку.
6
Знайдіть батарею живлення невеликого розміру (вона схожа на таблетку) і підчепити її будь-яким гострим предметом. Витягнувши батарейку, зачекайте кілька секунд (не менше 5-7 секунд), потім знову поставте її на своє місце. Залишилося поставити бічну кришку системного блоку на своє місце і вкрутити гвинти.