Як викликати буфер обміну. Як відкрити буфер обміну в windows.

Клипборд, або буфер обміну Windows, являє собою спеціалізований розділ оперативної пам'яті, що виділяється для збереження тимчасових даних. Форматом цієї інформації можуть бути папки, тексти, зображення або окремі файли. Такі файли вирізаються або копіюються для перенесення в яке-небудь інше місце.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», для визначення виконуваного файлу буфера обміну Windows і розкрийте посилання «Усі програми». Розгорніть вузол «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Пройдіть по шляху? Імя_сістемного_діска: Windowssystem32? І знайдіть файл з ім'ям clipbrd.exe. Запустіть знайдене додаток.
2
Використовуйте наступні поєднання функціональних клавіш для виконання необхідних дій з додатком кліпборда :? Ctrl і V - для вставки в буфер ;? Ctrl і С - для копіювання в кліпборд ;? Ctrl і Х - для того, щоб вирізати необхідний фрагмент в буфер.? Для виконання операції очищення буфера обміну розкрийте меню «Правка» верхньої сервісної панелі вікна програми і вкажіть команду «Видалити». Авторизуйтесь обрану дію натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
3
Поверніться в вузол «Усі програми» і розгорніть посилання Microsoft Office для запуску інструменту «Буфер обміну» в додатку Word. Запустіть програму Word і розкрийте меню «Головна» верхньої сервісної панелі вікна програми. Відкрийте утиліту, натиснувши стрілку, розташовану біля рядка «Буфер обміну» і визначте збережені в кліпборда об'єкти. Пам'ятайте, що за замовчуванням кількість збережених елементів не може перевищувати 24. Вкажіть об'єкт, що підлягає вставці в обраний документ, і скористайтеся спеціальною кнопкою «Вставити» в панелі.
4
Завантажте що не вимагає установки спеціалізовану програму CLCL, призначену для розширення функціональних можливостей вбудованої утиліти буфера обміну Windows. Розархівуйте її і запустіть виконуваний файл CLCL.exe. Дочекайтесь появи іконки встановленої програми в області повідомлень і викличте головне вікно програми подвійним кліком миші. Вкажіть пункт «Журнал» у списку лівій панелі вікна програми CLCL і знайдіть потрібні елементи, збережені в буфері обміну.
Якщо швидкість інтернету не дозволяє відтворювати онлайн відео і аудіо без пауз на підкачування, дочекайтеся, поки файл цілком завантажиться в КЗШ-пам'ять, а потім скопіюйте його звідти і без проблем програйте з жорсткого диска комп'ютера. Для прикладу, подивіться, як можна витягти відеофайли з кеша популярних браузерів Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет-підключення.
Інструкція
1
Відтворіть потрібний вам файл цілком в Internet Explorer (у прикладі використовувався IE 9). Потім знайдіть в меню браузера пункт «Властивості оглядача».
2
Натисніть у вікні в пункті «Історія перегляду», кнопку «Параметри», а слідом - кнопку «Показати файли». У папці, Temporary Internet Files знайдіть цікавить вас файл (як правило, файли мультимедіа розташовані в кінці списку). Для зручності пошуку можна використовуйте сортування файлів за типами.
3
Скопіюйте потрібний вам файл в буфер обміну, а потім вставте в будь-яку зручну вам директорію. Іноді, для подальшого відтворення, потрібно перейменувати файл із зазначенням потрібного розширення.
4
Запустіть браузер Mozilla Firefox (у прикладі використовувалася версія 6). Для зручного перегляду вмісту кеш існують спеціальні розширення (аддони). Наприклад, CacheViewer. Завантажити його і інші доповнення можна з сайту https://addons.mozilla.org.
5
Завантажте CasheViewer, а потім налаштуйте Інструменти браузера (Головне меню - Налаштування - Панель інструментів). Знайдіть в списку значок розширення «Переглянути кеш» і перетягніть його мишкою на будь-яку зручну вам панель браузера. Натисніть на кнопку «Готово».
6
Дочекайтеся кінця відтворення потрібного вам файлу. Потім натисніть на кнопку «Переглянути кеш». Доповнення CacheViewer дозволить за допомогою наочних засобів пошуку швидко виявити потрібне медіа серед безлічі збережених файлів.
7
Зробіть клацання правою кнопкою миші по знайденому файлу і виберіть у меню пункт «Зберегти як».
8
Вкажіть папку для збереження файлу і дайте назву. Обов'язково встановіть розширення файлу відповідно до його з типом, інакше медіа неможливо буде відтворити (у прикладі videoplayback.htm перейменований в fan.flv) .Якщо ви встановили новітню версію Mozilla, для якої ще не випустили відповідного доповнення, доведеться витягувати файли з кеш менш зручним способом.
9
Наберіть в адресному рядку браузера командуabout: cache? Device = disk.Откроется вікно, як на ілюстрації.
10
Уважно перегляньте список всіх збережених файлів у пошуках потрібного. Звертайте увагу на джерело, час, дату і розміри файлу - провести автоматичне сортування в цьому випадку, на жаль, неможливо.
11
Зробіть подвійне клацання по посиланню з потрібним вам файлом. На сторінці, буде вказано шлях, по якому його можна відшукати на жорсткому диску комп'ютера. Вставте цю адресу в адресний рядок Провідника Windows і скопіюйте файл в потрібну вам папку.Не забудьте після копіювання перейменувати файл і задати відповідне розширення!
12
Відтворіть файл в браузері Opera. Наберіть в адресному рядку команду: opera: cache.В вікні позначте галочками потрібний вам тип фалів, а потім натисніть «Показати все».
13
Клацніть правою кнопкою миші по потрібному файлу. В меню оберіть пункт «Зберегти у папку завантаження».
14
Відкрийте папку завантажень Opera і перейменуйте збережений файл із зазначенням відповідного розширення. При бажанні, перенесіть його в будь-яку іншу папку вашого комп'ютера.
Зверніть увагу
Не забувайте про вимоги законодавства щодо захисту авторських прав! Файли, збережені таким способом, після перегляду (прослуховування) необхідно видаляти з комп'ютера, а для постійного особистого використання здобувати легальні копії цікавить вас продукту!
Корисна порада
Ви можете змінювати параметри кешування: терміни зберігання файлів, обсяг дискового простору, вказувати свої папки, в які будуть завантажуватися архіви. Подробиці уточніть в довідковій системі вашого браузера.