Як заборонити користувачам встановлювати програми.

Безпека роботи комп'ютера або локальної мережі може бути поставлена під загрозу некоректними діями працівників. У цьому випадку з'являється необхідність заборонити установку програм недостатньо кваліфікованим користувачам .
Інструкція
1
Для установки такої заборони вам будуть потрібні права адміністратора. Призначте кожному користувачеві права в системі. Для цього викликайте командний рядок, натиснувши Win + R, і введіть control userpasswords2. Відзначте обліковий запис користувача і натисніть «Властивості». У вкладці «Членство в групах» встановіть перемикач «Рівень доступу» в потрібне положення.
2
В командний рядок введіть secpol.msc і підтвердіть, натиснувши ОК. У вікні консолі управління розкрийте подвійним клацанням оснастку «Політики обмеженого використання програм». Якщо з'явиться повідомлення системи про те, що політика порожня, в меню «Дії» виберіть команду «Створити політику».
3
У розділі «Тип об'єкта» клацніть двічі пункт «Призначені типи файлів», у списку відзначте файли з розширенням LNK і натисніть «Видалити».
4
У тому ж розділі розкрийте пункт «Примусовий» і призначте застосування політик обмеження до всіх файлів програм і для всіх користувачів, крім локальних адміністраторів. Підтвердіть, натиснувши ОК. Розкрийте папку «Рівні безпеки», клацніть двічі по пункту «Не дозволено» і у вікні властивостей натисніть «За замовчуванням».
5
Щоб заборонити запуск встановлених програм, розкрийте оснастку «Додаткові правила» і в правій частині екрана викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші миші. Виберіть команду «Створити правило для шляху». У вікні створення правила натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до папок, в які встановлені програми.
6
Тепер вам потрібно налаштувати дозволу для цих папок. Розкрийте папку і в меню «Сервис» відзначте команду «Властивості папки». У вкладці «Вид» приберіть прапорець з пункту «Використовувати простий спільний доступ ...»
7
Клацніть правою клавішею по значку папки і виберіть опцію «Загальний доступ і безпека». У вкладці «Безпека» відзначайте по черзі користувачів і в розділі «Дозволи» ставте прапорець в чекбокс «Дозволити» навпроти пункту «Читання». Натисніть «Додатково». У вікні додаткових параметрів у вкладці «Дозволи» відзначте групу користувачів та натисніть «Змінити». Позначте прапорцями дії, які дозволено і заборонено виконувати даній групі.