Як нарізати моркву для моркви по-корейськи.

Морква по-корейськи міцно увійшла в нашу кухню і вже стала невід'ємним інгредієнтом багатьох салатів. Раніше наші господинь не наважувалися в домашніх умовах готувати цю смачну закуску і купували її в готовому вигляді на ринку. Тепер багато роблять її самі і діляться рецептами з іншими. Зі способами нарізки моркви для цього популярного страви ви ознайомитеся в даній інструкції.
Вам знадобиться
  • • Свіжа морква;
  • • пристосування для нарізки або гострий кухонний ніж і обробна дошка.
Інструкція
1
Перед нарізкою моркви для салату по-корейськи коренеплоди ретельно вимийте і очистіть. Зріжте хвостики і підстави. Морква готова для шинкування.
2
Краще всього, якщо у вас вже є спеціальне пристосування для нарізки моркви по-корейськи. Для цього просто помістіть його в харчову миску, в якій ви будете готувати закуску. Морква розташуйте бічною стороною по відношенню до тертці під найбільш гострим кутом, щоб при нарізці виходили смужки до 5-8 см завдовжки. Не старайтесь дотереть до кінця кожну морквину. Так у вас вийде соломка різної довжини і естетичний вигляд у закуски буде трохи зіпсований. Використовуйте залишки моркви для приготування інших страв.
3
Якщо ви ще не придбали подрібнювач для нарізки моркви соломкою, нічого страшного. Морква можна нарізати і вручну. Намагайтеся вибирати коренеплоди тих сортів, що мають форму, наближену до циліндричної. До них відносяться каротель, Нантська, вітамінна та інші. Гострим ножем для нарізки овочів розріжте кожну морквину уздовж на пластини товщиною 2-3 мм. Якщо плоди моркви досить довгі, розріжте пластини поперек, але не коротше 5 см. Тепер складіть кілька пластин однакового розміру разом і наріжте їх уздовж довгої сторони соломкою товщиною не більше 2-3 мм. У вас повинна вийти соломка практично однакової довжини і квадратного перетину. Тепер нарізана морква готова до приготування полюбилася всім росіянам корейської закусці.
Зверніть увагу
Не варто готувати морква по-корейськи, натер її на звичайній тертці. При такому способі подрібнення овочі втрачають свою пікантну хрустінку.
Корисна порада
Останнім часом з'явилося безліч кухонних пристосувань для нарізки моркви соломкою. Це різноманітні терки зі знімними ножами, а також подібними насадками можуть бути укомплектовані сучасні кухонні комбайни.