Як включити гарнітуру "Нокіа".

Гарнітури Nokia бувають дротяними і бездротовими. Зазвичай обидві вони входять в комплектацію мобільного пристрою, однак все може залежати від моделі. Також вони можуть продаватися окремо.
Вам знадобиться
  • - гарнітура;
  • - телефон.
Інструкція
1
Якщо у вас звичайна дротова гарнітура Nokia, підключіть її до вашого мобільного телефону і в варіантах, що відобразилися на екрані, виберіть тип підключення «Гарнітура», якщо він не встановиться автоматично.
2
При використанні бездротової гарнітури Nokia переконайтеся в тому, що і вона, і ваш мобільний телефон мають достатній заряд акумулятора для підтримки розмови за допомогою Bluetooth-з'єднання.
3
Увімкніть на обох пристроях функцію Bluetooth, в телефоні це робиться в меню сполук, в гарнітурі - шляхом натискання і утримування однієї з кнопок з піктограмою активації пристрою. Після цього запустіть пошук в меню телефону.
4
Знайдіть вашу бездротову гарнітуру в списку доступних в радіусі дії мережі Bluetooth пристроїв і створіть між з нею в режимі аудиоустройства або гарнітури. При цьому на самій гарнітурі Nokia натисніть і утримуйте кнопку підключення до тих пір, поки не буде встановлено з'єднання.
5
Зверніть увагу, що ви також можете використовувати бездротову гарнітуру Nokia для сполучення з мобільними телефонами інших виробників з функцією Bluetooth, послідовність дії для цього буде приблизно та ж, що і з пристроями Nokia.
6
Якщо ви хочете використовувати дротову гарнітуру виробника Nokia в мобільних телефонах інших виробників, зверніть увагу на відповідність роз'ємів. Навіть якщо пристрої підійдуть один одному, цілком можливо, що їх спільне використання буде недоступно.
7
Якщо при підключенні дротової гарнітури Nokia до вашого мобільного пристрою у вас виникають проблеми з чутністю, натисніть на велику кнопку на мікрофоні. Якщо при натисканні голос співрозмовника стало краще чутно, а коли ви відпустили кнопку, несправність знову з'явилася, цілком можливо, що ви використовуєте несумісну гарнітуру. Вам необхідно замінити її.
Корисна порада
Перевіряйте пристрої на сумісність при покупці.
Телефонні бездротові гарнітури користуються заслуженою популярністю. Ви можете розмовляти по мобільному телефону працюючи, займаючись спортом або керуючи автомобілем, а ваші руки при цьому залишаються вільними. Треба тільки включити Bluetooth- гарнітуру .
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон, що підтримує функцію Bluetooth.
Інструкція
1
При першому використанні гарнітури зарядите її до досягнення максимальної місткості акумулятора. На це потрібен час близько 8 годин. Простежте, щоб рівень зарядки мобільного телефону був не менш половини ємності його акумулятора.
2
Натисніть і утримуйте протягом декількох секунд кнопку включення/обробки викликів гарнітури. Залежно від моделі Bluetooth пристрою, дочекайтеся звукового сигналу або мигання світлового індикатора. Це свідчить про те, що гарнітура Bluetooth готова до роботи.
3
Виконайте парне з'єднання (зчеплення, пару) гарнітури з телефоном. При першому підключенні це з'єднання двох пристроїв відбувається в автоматичному режимі. Розташуйте телефон і пристрій Bluetooth поруч один з одним - зазвичай рекомендується відстань не більше 1 м. Залежно від моделі вашого мобільного телефону, звіряючись з керівництвом користувача, активуйте в ньому Bluetooth.
4
Натисніть і утримуйте протягом декількох секунд кнопку обробки викликів на корпусі Bluetooth-гарнітури. Індикатор пристрою замигает, сигналізуючи про те, що режим парного з'єднання активовано. На екрані телефону при цьому виникне напис про знайдений Bluetooth-пристрої. Введіть в телефон код підключення гарнітури (в більшості випадків це 0000).
5
Якщо гарнітура, раніше використалася з іншим телефоном, підключається до нового, зробіть сполучення пристроїв в ручному режимі. На Копусов Bluetooth затисніть і утримуйте протягом 5 секунд одночасно обидві кнопки гучності (+ і -). Дочекайтеся мигання індикатора гарнітури - це означає, що вона перейшла в режим парного з'єднання з телефоном. Додайте гарнітуру в список пристроїв Bluetooth телефону і введіть її код.
Зверніть увагу
В режимі сполучення гарнітура доступна обмежений час. Залежно від моделі Bluetooth-пристрої, цей час може бути від 30 секунд до декількох мінут.Возможно парне з'єднання гарнітури з кількома телефонами, проте одночасно використовувати один пристрій з кількома телефонами не можна.