Як змінити назву блогу. Як змінити свій жж.

Трапляються такі ситуації, через які доводиться міняти назва блогу. Виберіть ім'я сайту правильно, не допустите помилок, адже вони згодом можуть позначитися на подальшому просуванні ресурсу.
Інструкція
1
Іноді реєстрація або зміна доменного імені відбувається після якої-небудь реорганізації або передачі прав власності. Також можливою причиною зміни назви блогу є погана індексація сайту або накладення на нього фільтра. Можна виправити подібні помилки, продовжуючи закуповувати посилання і писати унікальні статті. Але перш ніж ситуація зміниться, може пройти багато часу. Нікому не подобається просто витрачати гроші і час, не отримуючи жодних гарантій і результатів. Саме тому простіше змінити назву блогу. Для цього перенесіть сайт на новий домен, попередньо обраний вами. Пройдіть процедуру реєстрації на хостингу і пропишіть DNS, чекаючи делегування.
2
Далі прив'яжіть ім'я до ресурсу на хостингу. Потім налаштуйте сам редікет. Для цього пропишіть у файлі .htaccess, що знаходиться в кореневій папці сайту, це: RewriteRule (. *) Http://імя-сайта.ru/$1 [R = 301, L] RewriteEngine onOptions + FollowSymLinksТеперь користувачі і боти, які переходять по застарілим адресами, автоматично будуть перенаправляти на нові.
3
Пропишіть новий URL в файл robots.txt. Додайте домен в Яндекс.Вебмайстер і Google Webmaster. Сенс цього полягає в тому, щоб «згодувати» пошуковим системам старий і новий sitemap. Прискорити процес індексації сторінок, які відсутні в старому блозі, дозволить першого, а завантажувати всі сторінки, які застаріли, з налаштованим 301-м перенаправленням, дозволить друге. Все це допоможе швидше оновити індекс.
4
За старим домену налаштуйте сторінку 404. Вкажіть в ній те, що сайт змінив свою адресу. Тепер вам після виконання всіх кроків для зміни доменного імені залишиться тільки чекати моменту переиндексации всіх сторінок і контролювати появу всіляких помилок, які можуть виникнути в будь-який момент.