Як відкрити станцію техобслуговування.

Успіх станції техобслуговування майже прямо залежить від двох чинників - вдалого місця розташування і професіоналізму працюючих у ній майстрів. Чим більше клієнтів ваш заклад якісно обслужить, тим швидше пошириться слава про нього, як про дійсно класному автосервісі, яких, як прекрасно знають автолюбителі, не так вже й багато.
Вам знадобиться
  • - ділянка землі від трьох гектарів і будова на ньому з можливістю підключення до інженерних комунікацій;
  • - свідоцтво про реєстрацію ІП або освіті юрособи;
  • - проект будівлі СТО, погоджений в СЕС, ДАІ, пожежної та екологічної інспекції;
  • - комплект обладнання, інструменту і запас комплектуючих;
  • - штат співробітників, розмір якого залежить від кількості надаваних послуг.
Інструкція
1
Знайдіть будову, відповідне по всіх параметрах для організації в ньому станції техобслуговування. Автосервіс повинен розташовуватися на відстані мінімум 50 метрів від житлових будинків, бути розташованим у відокремленому приміщенні, а прилегла до нього територія містити в собі мінімум 3 гектари землі. З маркетингової точки зору важливо, щоб автосервіс знаходився в безпосередній близькості від жвавої дороги, про що теж не потрібно забувати.
2
Складіть проект станції техобслуговування, який повинен бути узгоджений в Росспоживнагляді (СЕС), ГИБДД, пожежної інспекції та місцевої екологічної службі. Обов'язкове ліцензування для такого роду діяльності скасовано, організаційно-правова форма - індивідуальне підприємництво, або юридична особа (ТОВ, ЗАТ, ВАТ), процедура реєстрації його стандартна.
3
Окресліть коло послуг з ремонту та обслуговування автомобілів, який ви будете надавати. Відштовхуючись від нього, купіть комплект обладнання (діагностичного та суто технічного) та інструменту. Одним з найбільш прибуткових напрямків роботи будь станції техобслуговування є ремонт інжекторних двигунів, діагностичне обладнання для цього виду діяльності обходиться не дешево, але економити на ньому ні в якому разі не можна.
4
Наберіть майстрів, керуючись виключно рекомендаціями, а не особистим враженням від співбесіди або послужним списком кандидатів. Заклад ваше виявиться рентабельним тільки тоді, якщо в ньому будуть працювати люди з «золотими» руками, тому підходите до вирішення кадрових питань з усією відповідальністю. Мотивувати співробітників потрібно, віддаючи їм відсоток від вартості виконаних ними замовлень, один фіксований оклад ніколи не виявиться достатньою підставою для ударної праці.