Як встановити Оперу в КПК.

Популярний браузер Opera також має два різновиди додатків для мобільних пристроїв. Це Opera Mini і Opera Mobile. Обидві ці програми ви можете використовувати для установки в ваш КПК .
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Завантажте установник додатки Opera Mini або Opera Mobile в пам'ять вашого КПК. Ви можете завантажити його з офіційного сайту Opera або з будь-якого іншого ресурсу для завантаження програмного забезпечення до мобільних пристроїв. В обов'язковому порядку перевірте установник на віруси, особливо якщо ви скачували його не з офіційного сайту розробника програмного забезпечення.
2
Підключіть ваш КПК до комп'ютера за допомогою бездротового з'єднання або за допомогою USB-кабелю, що йде в комплекті. Створіть між пристроями в режимі накопичувача і скопіюйте в пам'ять КПК установник мобільного додатку Opera, при цьому запам'ятайте папку, в яку ви виконували копіювання файлу, оскільки вам потрібно буде знайти його в телефоні.
3
Вимкніть мобільний пристрій від комп'ютера і зайдіть в оглядач файлів. Знайдіть установник додатки браузера Opera в папці, в яку ви його копіювали і запустіть інсталяцію. Якщо додаток запросить дозвіл доступу в інтернет, натисніть на підтвердження. Запустіть програму зі списку додатків, встановлених в ваш КПК.
4
Якщо у вас є можливість, скачайте додаток Opera з браузера вашого мобільного пристрою. Для цього також зайдіть на офіційний сайт розробника програмного забезпечення і виконайте збереження файлу інсталяції браузера в пам'ять мобільного пристрою. Потім запустіть установку додатка з відповідного меню вашого КПК.
Зверніть увагу
При пошуку програмного забезпечення за допомогою браузера мобільного пристрою більше вірогідність того, що ви скачаєте браузер, підходящий платформі вашого телефону. Але тут також є недолік, ви зможете перевірити його на віруси тільки за наявності спеціального програмного забезпечення в КПК, що зустрічається вкрай рідко.
Корисна порада
Ознайомтеся з умовами функціонування даного браузера в режимі використання сім-карти вашого оператора для виходу в інтернет.