Як додати відеопам'ять з оперативної. збільшити фізичну пам'ять відеокарти nvidia.

Багато відеокарти з чіпсетами від Intel, ATI і nVidia при нестачі відеопам'яті можуть використовувати частину оперативної пам'яті. Це дозволяє запускати додатки, для роботи яких вбудованої пам'яті відеокарти недостатньо.
Інструкція
1
Перевірте повний обсяг пам'яті, виділений відеокарті. Для цього запустіть вбудовану в windows утиліту dxdiag, перейдіть на вкладку "Екран" і знайдіть на ній значення "всього пам'яті". Це значення і є повний обсяг пам'яті, який може використовувати відеокарта - сума обсягів вбудованої пам'яті і виділяється з оперативної пам'яті комп'ютера. Якщо вас не влаштовує це значення - можна спробувати його змінити.
2
Запустіть "Панель управління" вашої відеокарти. На панелі ліворуч знайдіть пункт меню "Буфер кадрів UMA". Назва може розрізнятися в залежності від моделі відеокарти. Встановіть повзунок в максимальне значення. Якщо в "Панелі управління" відеокарти немає подібного меню, можна спробувати змінити обсяг виділеної відеопам'яті через BIOS.
3
Увійдіть в BIOS комп'ютера або ноутбука. Для цього відразу після включення комп'ютера натисніть і утримуйте клавішу "Del" на клавіатурі. Якщо завантаження триває як звичайно, спробуйте клавіші клавіші "F2" і "Esc". У разі, якщо в BIOS зайти не вдалося, зверніться до документації, яка поставляється разом із пристроєм, т.к. клавіші, зарезервовані для входу в BIOS, можуть розрізнятися в залежності від моделі комп'ютера.
4
Тепер необхідно знайти параметр, що відповідає за обсяг оперативної пам'яті, що виділяється для роботи відеокарти. Залежно від моделі комп'ютера, він може називатися: "BIOS VGA sharing memory", "VGA memory", "Video memory", "AGP Aperture Size". Так само можливі інші назви. Відсутність таких або схожих пунктів меню в BIOS може означати, що ваша материнська плата не підтримує установку максимального обсягу виділеної відеопам'яті. В цьому випадку відеопам'ять виділяється автоматично, по мірі необхідності.
Зверніть увагу
Якщо витрачати системну пам'ять на потреби відеосистеми, то для потреб процесора її залишиться менше.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що системна пам'ять не може бути повноцінною заміною власної відеопам'яті.
З року в рік користувачі персональних комп'ютерів спостерігають модернізацію модельного ряду зовнішніх пристроїв. Часом буває важко встигнути за всіма новинками і доводиться оптимізувати вже наявне залізо.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ATI Tool.
Інструкція
1
Відразу ж варто обмовитися, що збільшення показників вбудованої відеокарти практично неможливо. Загальну частоту роботи можна збільшити в налаштуваннях BIOS, перейшовши в розділ інтегрованих пристроїв. Варто відзначити, що велику продуктивність дасть зв'язка «інтегрована відеоплата + процесор з графічною начинкою». Такі процесори частіше випускаються компанією Intel.
2
Збільшити фізичну пам'ять зовнішньої (дискретною) відеоплати апаратним способом неможливо, т.к. устрій цієї карти відрізняється від можливостей системної плати, на якій є додаткові слоти для планок оперативної пам'яті. Програмним способом реально збільшити пам'ять карти за умови використання спеціальних утиліт, наприклад, ATItool.
3
Завантажити програму можна на цій інтернет-сторінці http://radeon.ru/downloads/att. Прокрутіть сторінку і натисніть посилання «Скачати ATI Tray Tools». Дана утиліта має підтримку російської мови, тому з її освоєнням складнощів не повинно виникнути. Після установки запустіть програму і з контекстного меню виберіть опцію «Розгін».
4
В відкритому вікні, перейдіть до вкладки «Частота пам'яті». Перемісти повзунок в цьому вікні трохи вправо - ви тільки що змінили значення цієї настройки. Натисніть кнопки «Зберегти» і ОК, щоб підтвердити внесені зміни і закрити вікно. Для перевірки працездатності нових параметрів необхідно запустити тестовий режим: відкрийте головне меню утиліти і виберіть опцію «Відкрити 3D вікно».
5
В ході тестування, яке триватиме до 20-30 хвилин, на екрані буде відображатися предмет. При появі спотворень, наприклад, частих точок різного кольору, знайте, що стабільна робота відеосистеми на цих параметрів не може бути гарантована. Поверніться до вкладки «Частота пам'яті» і трохи посуньте повзунок в ліву сторону. Збережіть налаштування і знову запустіть опцію «Відкрити 3D вікно».