Як м'ясо зробити м'яким. Як зробити жорстке м'ясо соковитим і м'яким.

Чи траплялося у вас, що м'ясо , яке ви з такою ретельністю готували до святкового столу, виявилось жорстким і несмачним. Напевно, через це проходила кожна господиня. І кожна шукала свій спосіб зробити його ароматним, приємним на смак, але найголовніше - м'яким, тане в роті. Не варто переривати купу кулінарних книг та інтернет-сайтів: кращі рекомендації від господинь всього світу - в нашій статті.
Інструкція
1
Звичайно, щоб м'ясо було м'яким, потрібно його гасити-варити-смажити якомога довше. Якщо ж домашні давно сидять за обіднім столом і стукають ложками, спробуйте заздалегідь маринувати м'ясо з додаванням оцту або, наприклад, квасу. Чудово для маринування підходить і скисле молоко. І навіть розсіл з домашнього льоху згодиться.
2
Більшість досвідчених господинь завжди зберігають удома гірчицю. Ця гостра приправа послужить добру користь не тільки під час трапези, але і під час приготування м'яса. Обмажте шматок м'яса гірчицею і залиште на 15 хвилин. За цей час волокна стануть м'якими, і м'ясо вийде дуже ніжним.
3
Щоб зробити м'ясо м'яким, деякі господині радять видавити в каструлю з м'ясо м трохи соку ківі (або порізати його часточками). Багато ківі класти не потрібно, інакше м'ясо стане занадто м'яким, пухким. Безпосередньо перед приготуванням частини фрукта приберіть з м'яса.
4
Якщо в холодильнику виявилася пляшечка пива - теж вийде прекрасне ніжне м'ясо : коли будете гасити грудинку або реберця, додайте трохи цього пінного напою замість бульйону. Отримаєте не тільки м'яке м'ясо , але і відмінний смак.
5
Цукор. Ми й не замислюємося, що в м'ясо можна покласти цукор. Небагато, десь половинку чайної ложки.
6
Є й зовсім екзотичний спосіб - при варінні м'яса додати в воду парочку пробок від вина. Кажуть, м'ясо стане дуже соковитим.