Як дізнатися модель мобільного телефону. Як дізнатися коли моб.телефон відключений.

Знаючи точне найменування моделі мобільного телефону , ви можете більше дізнатися про його характеристики і доступних функціях. При неможливості точно визначити модель зверніть увагу на найменування виробника, цілком можливо, що ваш телефон підроблений.
Вам знадобиться
  • - документація на мобільний телефон;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Уважно огляньте корпус вашого мобільного телефону, цілком можливо, що на ньому буде вказана модель, наприклад, в Nokia вона зазвичай прописується в правому або лівому верхньому куті. Також модель ви можете дізнатися з доданих до телефону документів, інструкції користувача, товарного або касового чека, з інформації на пакувальній коробці, на стікері під акумулятором і так далі.
2
Відкрийте офіційний сайт виробника вашого мобільного пристрою, який містить в собі опис кожної моделі. Перегляньте характеристики кожної з них і знайдіть модель, яка підходить вашій за параметрами. Також ви можете знайти огляди пристроїв на різних ресурсах інтернет-магазинів, що продають телефони.
3
У режимі очікування на телефоні введіть спеціальну комбінацію, щоб дізнатися докладну інформацію. Наберіть * # 0000 #, після чого на екрані повинна відобразитися інформація про IMEI, прошивці і моделі вашого мобільного пристрою. Комбінація може не працювати на деяких мобільних пристроях.
4
Дізнайтеся IMEI вашого мобільного телефону за допомогою комбінації * # 06 # або з стікера на гарантійному талоні або упаковці. Також ідентифікатор прописується під акумулятором мобільного пристрою. Даний номер введіть у відповідній формі на сторінці наступного сайту: http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr.
5
Натисніть клавішу Enter і в отобразившихся результати перевірки дізнайтеся модель вашого мобільного телефону. Зверніть увагу, що при введенні ідентифікатора необхідно дотримуватися правила, зазначені нижче форми.
6
При неможливості визначити модель мобільного пристрою вищевказаними способами зверніться до продавця. Це цілком може означати, що ви придбали підроблене мобільний пристрій, використання якого може бути заборонено багатьма країнами. У цьому випадку замініть телефон.
Корисна порада
Уточнюйте модель телефону при покупці.