Як дізнатися прошивку dvd плеєра.

Версію прошивки DVD- плеєра необхідно знати в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити переустановку програмного забезпечення. Також вона може знадобитися і для ремонту.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви хочете дізнатися версію прошивки для вашої моделі DVD-програвача, знайдіть до неї сервісне керівництво. Ви можете виконати запит в інтернеті, вказавши точну маркіровку виробу або дістати керівництво іншими способами. Зверніть увагу, потрібно не звичайне керівництво користувача. Сервісна інструкція містить в собі майстер-коди до пристрою, інструкцію по ремонту і так далі. Зазвичай вона не додається до комплектації і доступна тільки для працівників сервісних центрів або розміщується на спеціальних ресурсах інтернету. Проблема використання таких інструкцій зазвичай полягає в тому, що найчастіше вони є тільки на мові виробника, також поширені версії англійською мовою.
2
Якщо ви хочете дізнатися версію прошивки, встановлену в DVD-програвач BBK, скористайтеся пультом дистанційного керування, що йде в комплектації. Знайдіть і натисніть на ньому кнопку Setup, далі послідовно натискайте кнопки з цифрами 9, 2, 1, 0.
3
Після цього на екрані телевізора, до якого підключений плеєр, буде відображена інформація про систему, в тому числі і дані про версію програми прошивки. Аналогічним чином ви можете дізнатися версію прошивки і для інших програвачів, знайшовши правильний майстер-код в сервісному керівництві.
4
Також дізнатися версію прошивки вашого програвача DVD-дисків ви можете за допомогою спеціальних сайтів, що містять докладні огляди технічних характеристик пристроїв. Для цього перейдіть до ресурсу, де зазвичай обговорюються подібні аспекти роботи пристроїв вашого виробника і знайдіть інформацію щодо вашої моделі пристрою, виконавши пошук або створивши тему з відповідною назвою.
5
Там же ви можете отримати інформацію, де можна дістати сервісну інструкцію до тієї чи іншої моделі, а також дізнатися дані про додаткові кодах, що вводяться для отримання докладної інформації про пристрій і здійсненні функцій управління ім.
Корисна порада
Завжди майте при собі сервісну інструкцію до вашого плеєра.