Як вибрати ключку для дитини.

Одним з найпопулярніших видів спорту у хлопчаків різного віку є хокей. А головний інструмент, без якого неможливий жоден хокейний матч, звичайно ж, ключка. Вибрати ключку для дитини - завдання, на перший погляд, дуже навіть проста. Насправді ж, до вибору цього хокейного атрибута слід підходити дуже відповідально.
Інструкція
1
У першу чергу, вибираючи ключку для дитини, зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений той чи інший інструмент. Самими якісними і міцними вважаються дитячі ключки, виконані з композитних матеріалів. Вони мають литу конструкцію і порівняно невелику вагу. Великою популярністю користуються класичні дерев'яні ключки і комбіновані ключки, в конструкцію яких входить і дерево, і пластик. А ось від придбання інструменту для гри в хокей, виготовленого з фанери, краще відмовтеся.
2
Дуже уважно огляньте поверхню сподобалася вам ключки. Вона повинна бути рівною і гладкою, без сколів, тріщин і зазубрин. Зверніть увагу на те, як пофарбована ключка. Фарба на поверхні інструменту повинна лежати рівним шаром, без патьоків, присвятив і плям.
3
Дуже важливо правильно підібрати довжину дитячої ключки. Інструмент у вертикальному положенні повинен діставати юному хокеїстові до підборіддя. Якщо в силу якихось обставин ви не можете взяти дитину з собою в магазин, виміряйте відстань від підлоги до його підборіддя будинку.
4
Дитячі ключки можуть бути з лівим і з правим загином, інакше кажучи, з лівим або правим хватом. Дізнатися, який саме варіант підходить вашій дитині легко. Просто попросіть його взяти ключку і поспостерігайте за положенням його рук. Якщо права рука виявиться нижче лівої, то хват правий, і навпаки. Починаючому хокеїстові купіть ключку з прямим гаком, без загину. З часом хлопчисько сам зрозуміє, який хват для нього зручніше.
5
Обов'язково подивіться, де розташована область загину на вподобаному вам інструменті: на шкарпетці, в середині або на п'яті гака. Віддайте перевагу ключці із загином у середини гака.
6
Зверніть увагу і на носок гака дитячої ключки. Він може бути круглим, квадратним або прямокутним із закругленими кутами. Якщо ваша дитина - новачок в хокеї, віддайте перевагу гака з круглим носком.