Як налаштувати мережевий шнур.

Комп'ютери об'єднують в локальну мережу для того, щоб забезпечити користувачам швидкий обмін інформацією між ПК. Ще одна причина створення подібного роду мережі - це настройка одночасного доступу до віртуальної павутині з обох пристроїв.
Інструкція
1
Враховуйте один факт - для створення локальної мережі між двома ПК з доступом в інтернет вам знадобляться три мережеві карти. Придбайте один кабель і необхідну кількість адаптерів.
2
До комп'ютера, який буде з'єднуватися з інтернет-кабелем, підключіть дві мережеві карти. Налаштуйте підключення до веб. Обов'язково переконайтеся в тому, що воно працює правильно.
3
За допомогою мережевого кабелю з'єднайте другу карту з аналогічним пристроєм, який встановлено у другій комп'ютер. Потім відкрийте центр керування спільним доступом і мережами. Правою кнопкою миші клікніть по значку, який символізує другу мережеву карту, потім виберіть пункт під назвою «Властивості». Позначте "Протокол інтернету TCP/IPv4» і клікніть по кнопці "Властивості".
4
Ip-адреса заповніть так: 222.222.222.1. Збережіть налаштування цього адаптера і перейдіть до налаштувань іншого комп'ютера. Для цього включіть пристрій, а потім перейдіть до налаштування мережевої карти таким же чином, як описано в попередньому кроці. Встановіть необхідні настройки цього адаптера збережіть.
5
Тепер поверніться до першого ПК. Відкрийте центр управління спільним доступом і мережами. Правою кнопкою миші клікніть по значку підключення до веб. Відкрийте властивості. Виберіть «Доступ». Встановіть галочку поруч з написом «Дозволити використовувати дане підключення до інтернету всім комп'ютерам локальної мережі».
6
Вкажіть в наступному полі локальну мережу, що утворюється вашими комп'ютерами. Вимкніть та увімкніть інтернет. Не забудьте у другого комп'ютера перевірити наявність доступу в веб.
Корисна порада
Якщо вам не треба підключити до інтернету мережеві комп'ютери, придбайте концентратор. Даний пристрій має LAN-роз'єми. Концентратор підключіть електроживлення, встановивши його попередньо в потрібному місці.