Як обнулити чіп катріджа.

Обнулення чіпа картриджа є необхідним кроків у перезаправке. Це пов'язано з тим, що виробники принтерів встановлюють обмеження на використання їх картриджів з метою підвищення продажів їхньої продукції.
Вам знадобиться
  • - програматор.
Інструкція
1
Придбайте програматор для обнулення чіпа картриджа. Іноді він продається разом з наборами для перезаправлення картриджів, також ви можете знайти його в точках продажів радіотехніки або зібрати самостійно або замовити в інтернет-магазині.
2
Розберіть ваш картридж, витягніть з нього мікросхему. Вставте її в роз'єм програматора, підключеного до порту комп'ютера. Завантажте програмне забезпечення для перепрошивки картриджа вашого друкувального пристрою згідно виробнику.
3
Обнулите інформацію вашого картриджа щодо всіх параметрів, які вказують на його використання, найкраще, попередньо завантажте схему скасування ділянок прошивки з інтернету. Збережіть результат роботи і витягніть картридж з програматора.
4
Перезаправьте ваш картридж, засипавши в нього тонер і видаливши залишки чорнила з його деталей. Зберіть його і поверніть обнулений чіп на місце, після чого закрийте кришку картриджа, закрутіть бічні гвинти і встановіть його в принтер або багатофункціональний пристрій. Виконайте пробний друк.
5
Якщо у вас відсутні навички програмування чіпів картриджів, скористайтеся перезаправочнимі комплектами зі змінними картриджами, придатними моделі вашого мобільного пристрою. Ви можете їх знайти в комп'ютерних магазинах вашого міста, зазвичай в комплект входить тонер і кілька змінних чіпів.
6
Якщо у вас взагалі немає загального уявлення про процедуру обнулення, розбирання і перезаправлення картриджів для принтерів, зверніться до сервісних центрів вашого міста за допомогою. На ваш розсуд вам обнулять чіп картриджа, замінять його, засиплють тонер в контейнер і так далі. Не беріться самостійно вчитися програмувати і обнуляти чіпсети картриджів, найкраще попросіть вам допомогти розібратися з цим людину, яка вже стикався з даним процесом.
Корисна порада
Користуйтеся змінними чіпами.