Як зробити загальний доступ до інтернету в мережі.

Якщо вдома або в офісі є комп'ютерна мережа, то для забезпечення виходу в інтернет необов'язково встановлювати підключення для кожного з них. Операційна система Widows XP дозволяє всім комп'ютерам мережі організувати загальний доступ до інтернету , а підключення здійснюється на одному з них.
Інструкція
1
Налаштуйте два мережевих підключення на комп'ютері, через який і буде здійснюватися вихід у віртуальну мережу, для організації загального доступу. Перше налаштовується, коли підключається мережева карта. Воно пов'язує інші ПК локальної мережі з машиною. Друге пов'язує мережу інтернет з локальною мережею за допомогою модему.
2
Якщо раптом потрібно набір номера при підключеннях локальної мережі, то поставте галочку навпроти «Встановлювати виклик на вимогу». Перейдіть в групу під назвою «Підключення домашньої мережі" і виберіть у розділі «Загальний доступ до підключення інтернету» мережеву карту для підключення локальної мережі.
3
Тепер налаштуйте для роботи із загальним доступом комп'ютери мережі. Відкрийте браузер Internet Explorer, потім - вікно під назвою «Властивості оглядача». Далі перейдіть в «Підключення» і поставте галочку поруч з написом "Ніколи не використовувати». Потім натисніть «Налаштування LAN» і приберіть все галочки у вікні налаштувань.
4
Якщо у вас є бездротові пристрої, то можете придбай Wi-Fi-адаптер. Це пристрій не є маршрутизатором або роутером. Wi-Fi-адаптери діляться на дві категорії за типом роз'єму: PCI і USB. Перший тип легше підключати, але зате другий знаходиться всередині системного блоку, а це дає йому захист. Купіть Wi-Fi-адаптер з функцією, яка може створювати бездротову точку доступу. Потім підключіть його до вашого ПК. Встановіть програмне забезпечення і всі необхідні драйвери. Все це повинно продаватися разом з пристроєм в комплекті.
5
Створіть точку доступу. Вкажіть її пароль та ім'я. Обов'язково виконайте останній пункт. Інакше до вашої точки доступу будуть підключатися всі бажаючі, а це призведе до помітного зниження швидкості інтернету і до поширення вашої особистої конфіденційної інформації.
Якщо в офісі або будинку є комп'ютерна мережа, то для того щоб забезпечити виходом в інтернет всі комп'ютери це мережі необов'язково встановлювати підключення на кожному з них. Система Widows XP дозволяє організувати загальний доступ до мережі Internet всім комп'ютерам мережі, при цьому підключення налаштовується тільки на одному з них.
Інструкція
1
Для організації загального доступ а, на комп'ютері через який буде здійснюватися вихід в інтернет необхідно налаштувати два мережевих підключення. Перше налаштовується при підключенні мережевої карти, воно пов'язує машину з іншими комп'ютерами локальної мережі. Друге підключення пов'язує локальну мережу з мережею Internet за коштами модема.Настройка загального доступ а до мережі Internet для наявного мережевого подключенія.Откройте «Панель управління» і натисніть на «Мережеві підключення». У вікні, виберіть локальне підключення, у вікні «Типові мережеві задачі» виберіть пункт «Змінити настройку підключення». Перейдіть у вкладку «Додатково» і встановіть галочку «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернет у даного комп'ютера».
2
Якщо при підключеннях в локальній мережі потрібно набір номера, то встановіть галочку «Встановлювати виклик на вимогу».
3
Перейдіть до групи «Підключення домашньої мережі». В області «Загальний доступ до підключення інтернет а» виберіть мережеву карту для підключення до локальної мережі.
4
Тепер необхідно налаштувати комп'ютери мережі для роботи із загальним доступ ом.Запустіте програму Internet Explorer і відкрийте вікно «Властивості оглядача». Перейдіть у вкладку «Підключення» і встановіть галочку «Ніколи не використовувати». Натисніть кнопку «Налаштування LAN ...», у вікні налаштувань приберіть все галочки. На цьому настройка завершена.