Як включити налаштування для оглядача для IE.

Надбудови додають браузеру різні додаткові можливості: блокування рекламних банерів, панелі інструментів, анімовану опцію. Ці опції значно полегшують користувачеві роботу в інтернеті.
Інструкція
1
Багато надбудови на комп'ютері можуть бути встановлені за замовчуванням. Це може бути у випадку, якщо надбудова - частина іншої програми, яка встановлена вами раннє. А деякі автоматично встановлені разом в Windows.
2
Учасники найбільш часто користуються версіями Internet Explorer 7 і 8. Для включення надбудов в Internet Explorer 7 вам потрібно запустити оглядач, для цього натисніть два рази по відповідному ярлику на робочому столі. Або відкрийте меню «Пуск» і виберіть у загальному списку Internet Explorer. Натисніть у верхньому меню «Сервис» і виберіть пункт під назвою «Управління надбудовами в випадаючому списку. Клацніть по напису «Включення і відключення надбудов».
3
Клацніть у полі «Відображати» на панелі кнопок з лівого боку, натисніть на стрілку та виберіть пункт під назвою «компоненти, які використовує Internet Explorer». Робиться це для того, щоб вам було видно всі надбудови.
4
Виберіть групу надбудов або одну надбудову, яку вам потрібно увімкнути. Назва плагіна, дата файлу, версія, цифровий підпис відобразяться в нижньому полі. Також там вам буде запропоновано здійснити за допомогою пошуку за замовчуванням пошук надбудови.
5
Внизу справа в нижньому полі ви побачите кнопку з написом «Включити». Клацніть по ній для включення надбудови або правою кнопкою миші натисніть на потрібну надбудову і виберіть «Включити». Далі підтвердіть операцію, клацнувши «ОК».
6
В Internet Explorer 8 виберіть у верхньому меню пункт «Сервіс», далі «Надбудови». Зліва на панелі кнопок в після під назвою «Відображати» клікніть на стрілку та виберіть «Всі надбудови».
7
Оберіть надбудови, які бажаєте активувати. У нижньому полі клікніть по кнопці «Включити» або правою клавішею миші по пункту «Включити». В кінці процедури натисніть на кнопку «Закрити».