Як вибрати туш.

Напевно, в сучасному світі не знайдеться жінки, яка б жодного разу не користувалася тушшю для вій. Це чудодійний косметичний засіб дозволяє нашим віям виглядати довгими і пишними, а погляду надає спокусливість і загадку. Ми експериментуємо з марками і видами туші, і все в надії знайти саме ту, що подарує нашим віям красу і догляд. І тут важливо вміти правильно вибирати туш.
Інструкція
1
За типом ресніцЕслі від природи у вас тонкі і недовгі вії, виберіть об'ємну туш. До її складу входить віск, він обволікає кожну вію плівкою, створюючи додатковий обсяг. Тому й пензлик у таких тушею об'ємна, щетинки на ній розташовані рівномірно. Якщо ви володарка густих вій, але хотіли б зробити їх трохи довше, використовуйте подовжує туш, яка містить спеціальні волокна, що дозволяють додавати віям довжину. А тонка пензлик з рідкісними щетинками дозволить прокрасіт кожну вію. Для дівчат з прямими віями порятунком стане підкручують туш. Її пензлик як би повторює форму століття, підводячи і підкручуючи вії. Кератин і спеціальні смоли, висихаючи, і надають віям вигнуту форму.Еслі у вас густі вії і під час макіяжу вони злипаються, спробуйте розділяє туш. Пензлик такої туші подвійна: з одного боку короткі щетинки, з іншого довгі. Це дозволяє і профарбувати їх рівномірно, і розділити.
2
За фізичними свойствамЗдесь, перш за все, варто згадати по водостійку туш, що не розтечеться, навіть якщо ви будете плавати в басейні, плакати весь вечір або гуляти під дощем. Правда, постійно використовувати її фахівці не радять - погано змивається з очей. Як альтернативу можна використовувати водостійку туш - щоб її змити, не будуть потрібні спеціальні засоби. Якщо ваші очі чутливі до макіяжу, вибирайте гипоаллергенную туш. А якщо ви носите лінзи, уважно подивіться на упаковку: там має бути написано, що вона підходить для тих, хто носить лінзи або має водну основу. Як тільки туш почала обсипатися - сміливо з нею попрощайтеся. І ніколи не використовуйте водостійку - вона тільки буде забруднювати лінзи. Також бажано вибирати туш, до складу якої входять вітаміни - це дозволить вашим віям відновлюватися швидше.
3
За качествуЗдесь потрібно бути уважними. Не полінуйтеся прочитати склад туші, погляньте на дату виготовлення, на упаковку. Якщо є можливість спробувати тестер, обов'язково нанесіть туш на вії, щоб зрозуміти, підходить вона вам чи ні. Подивіться на консистенцію туші, щоб у ній не було грудочок, зверніть увагу на запах (якісна туш практично не має запаху, особливо хімічного або неприємного). Бажано купувати не ту, яку продавець відкрив вам подивитися, а невідкриту, в упаковці, так як з кожним відкриванням тюбика термін придатності туші зменшується, вона густіє. А невідомо ж, скільки разів її відкривали до вас.
4
За цветуКак кажуть, чорна туш йде практично всім. Звичайно, блондинкам краще використовувати чорно-коричневу туш. Зловживати фіолетовими або зеленими відтінками не варто - будете виглядати втомленою або заплаканої. Та й на кожен день така туш навряд чи підійде. Хоча ... експерименти ще ніхто не відміняв.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mjS7O42ejIo
Корисна порада
І не забудьте, що турбота про красу і молодість очей починається не з вибору туші, а з правильного догляду за очима. Не забувайте знімати макіяж перед сном спеціальним молочком, вчасно міняйте туш на нову, користуйтеся спеціальними кремами.
Щоб зробити вії привабливими і додати погляду спокусливості, потрібна туш. Але до вибору туші потрібно підходити з відповідальністю. Від її якості залежить стан і здоров'я ваших очей.

Першим ділом визначитеся, для чого вам потрібна туш. Залежно від функціональності туші, вибирайте її щіточку. Якщо вії потрібно подовжити, то щетинки повинні розташовуватися на щіточці рівномірно. Підкручуюча щіточка за формою вигнута. А в туші, що додає об'єм, щіточка товста, з густо розташованими щетинками. Якщо вам потрібна туш, з якою ви можете ходити в басейн, під дощем, шукайте туш водостійку. Але змивати її доведеться спеціальним засобом.

Щоб у вас не почали сльозитися, свербіти або гноїтися очі, вибирайте собі гипоаллергенную туш.

Як туш поводитиметься на віях, можна дізнатися вже прямо в магазині. Скористайтеся тестерами. Туш не повинна розтікатися, сипатися, бути вже трохи засохлої. І подивіться в тестері на стан щіточки.

Колір туші також потрібно вибирати з обережністю. Якщо чорний і коричневий - це класика, то деякі кольорові туші виглядатимуть на ваших віях часом навіть пішло і вульгарно.

При виборі туші зверніть увагу і на її упаковку. Кольори і написи на ній не повинні розпливатися або виглядати нечіткими. Перевірте також дату виготовлення і термін придатності. Іноді «одяг» туші може сказати багато чого про її якість.