Як налаштувати локальну мережу в winxp.

Налаштування локальної мережі на декількох комп'ютерах, що працюють під управління OS Windows версії XP, відноситься до категорії стандартних завдань і не припускає використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Переконайтеся, що з'єднувальні дроти, що використовувалися при підключенні, з'єднані коректно. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і знайдіть значок встановленого з'єднання.
2
Викличте контекстне меню знайденого елемента кліком правої кнопки миші і відзначте пункт «Властивості». Виділіть компонент «Протокол інтернету» і скористайтеся кнопкою «Властивості». Застосуйте прапорець в рядку «Використовувати следедующій IP-адреса» і введіть необхідне значення у відповідне поле. Авторизуйтесь зроблені зміни натисканням кнопки OK.
3
Розкрийте сервісне меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Скористайтеся вкладкою «Ім'я комп'ютера» і введіть бажане значення у відповідне поле. Відзначте чіпбокс в рядку «робочої групи» розділу «Є членом» і задайте ім'я групи.
4
Збережіть всі зроблені зміни і повторіть вищеописану процедуру на кожному комп'ютері, підметі підключенню до локальної мережі. Здійсніть перезавантаження всіх комп'ютерів для застосування збережених змін.
5
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для перевірки працездатності створеної локальної мережі і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення? Ping IP_адрес_компьютера_входящего_в_локальную мережу? В рядок «Відкрити» і авторизуйтесь команду натисканням кнопки OK.
6
Визначте всі доступні комп'ютери створеної локальної мережі. Для цього розкрийте посилання «Мій комп'ютер» і розгорніть вузол «Мережеве оточення». Виберіть в лівій панелі пункт «Отобразить комп'ютери робочої групи» і переконайтеся в коректності відображення. Альтернативним методом звернення до потрібного клієнтського комп'ютера може служити введення символу \ з іменем або IP-адресою обраного комп'ютера в текстовому полі адресного рядка.