Як зробити саморобну машину.

Автомобільна промисловість виробляє різні моделі машин на будь-який смак і гаманець. Але якщо авто з необхідними характеристиками масово не випускається, ви можете зробити ексклюзивний автомобіль своїми руками. Збирання дозволить отримати транспортний засіб, який повністю відповідає всім вимогам.
Інструкція
1
Перед тим, як приступати до створення власного автомобіля, бажано вивчити конструкцію серійно випускаються машин, а так само раніше створених саморобних автомобілів. Візьміть у бібліотеці добірку журналів "Техніка молоді" з 1980 по 1990 рік. Там ви зможете знайти працездатні конструкції, фотографії та розповіді авторів саморобних автомобілів.
2
Уточніть вимоги законодавства до саморобних автомобілів. До контрольованих параметрів належать: потужність двигуна, колія, кількість пасажирів. Так само пред'являються вимоги до активної і пасивної безпеки саморобних авто. Постарайтеся врахувати всі пропоновані вимоги при проектуванні.
3
Спроектуйте автомобіль. Визначте основні конструктивні параметри: кількість коліс, тип приводу, розташування двигуна, та інші. Зафіксуйте прийняті конструктивні рішення у вигляді креслень. Розрахуйте масу автомобіля, навантаження на кожне колесо. Складіть специфікацію покупних деталей.
4
Придбайте необхідні деталі. Можна використовувати деталі, зняті зі старих автомобілів. Намагайтеся купувати деталі хорошої якості. Слідкуйте потім, щоб набуті деталі підходили один до одного. Не забудьте придбати моторне і трансмісійне масло, охолоджуючу рідину.
5
Зберіть автомобіль з придбаних раніше деталей згідно з розробленими кресленнями. Намагайтеся використовувати зварні, а не болтові з'єднання. При складанні звертайте увагу на забезпечення механічної міцності конструкції.
6
Необхідно зареєструвати автомобіль, тому без реєстрації ви не зможете пересуватися на ньому по дорогах загального користування. Постарайтеся до реєстрації обзавестися знайомими в ГИБДД, які могли б сприяти при реєстрації транспортного засобу. Пройдіть всі необхідні експертизи і отримаєте тех. паспорт на машину .
Корисна порада
Не купуйте двигун або кузов без документів, тому тоді саморобну машину буде практично неможливо поставити на облік.