Як подивитися, хто дивився відео. перегляд не зареєструвався на youtube.

Бажання поділитися цікавими відео-роликами з друзями, та й просто з інтернет-спільнотою часто реалізується на ресурсі YouTube, де можливе не тільки розміщення своїх відео-роликів, але і перегляд чужих.
Інструкція
1
Як же отримати відповідну інформацію по викладеному відео-ролику на ресурсі YouTube? Зайдіть в свій канал на YouTube, відкрийте цікавить відео-ролик. Під картинкою відеоролика ви побачите ряд наступних кнопок: «Подобається», «Додати», «Відправити», «ХХХХХ (число переглядів)/Показати статистику по відео». Під вищепереліченими кнопками розташована інформація про представлений відео (анонс, категорія, автори, ліцензія YouTube і т.п.) і нік користувача, який завантажив відео-матеріал, а також дата розміщення відео на ресурсі.
2
Графічно інформація по співвідношенню позитивних (зелений колір) і негативних (червоний колір) відгуків відображена під кнопкою «Показати статистику по відео» у вигляді смужки - зелено-червоного цвета.Под графічної смугою ви побачите кількісне співвідношення позитивних (сподобалося) і негативних (не сподобалося) відгуків.
3
За допомогою кнопки «Розгорнути/Згорнути» ознайомтеся з кращими коментарями за запропонованим відеоролику, або закрийте всі комментаріі.Еслі ви хочете щось додати до наявних коментарям, скористайтеся кнопкою «Відповісти», розташовану під комментаріем.Оставлять коментарі можуть тільки користувачі, що зареєструвались на YouTube. Ви можете зайти в канал користувача, що залишив коментар і заблокувати його або послати повідомлення, а також дізнатися адресу користувача в соц. мережах, таких як Однокласники або Facebook, якщо він зазначений в каналі.
4
Щоб переглянути всі залишені відгуки, натисніть кнопку «Переглянути все» .Одержимо докладну статистику по запропонованому відео-ролику, натиснувши кнопку «Показати статистику по відео». Тут представлені: кількість переглядів, кількість залишених оцінок та коментарів, кількість посилань на відео-матеріал, поміщених користувачами в Вибране, події переходів з даного роліку.Здесь ж ви побачите статистику аудиторії за статевою ознакою і віком.