Як зробити підігрів для двигуна своїми руками.

Зима - це серйозний іспит для автомобіля і справжнє випробування для його власника: деякі автовласники ще з вечора голову ламають, як би швидко і безболісно завести з ранку автомобіль. Оптимальне рішення цієї проблеми - установка на автомобілі передпускового підігрівача двигуна.
Вам знадобиться
  • - дроти;
  • - охолоджуюча рідина;
  • - паливний насос;
  • - передпусковий підігрівач з інструкцією;
  • - термоізоляційні матеріали;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Уважно вивчіть супровідну інструкцію, в якій даються рекомендації по установці передпускового підігрівача. Після ретельного вивчення теорії перейдіть до практичної частини. Хоча монтаж цього пристрою можна виробляти і в гаражі, але зручніше це робити буде в боксі з підйомником або ямою.
2
Перш ніж приступити до установки передпускового підігрівача, оцініть вільний простір під капотом: електричні дроти, підводку палива та інші комунікації. Розмотайте джгут електропроводки БІНАР і прикиньте, чи вистачить його, щоб з'єднати між собою основні вузли. Найкраще провід дистанційного запуску укласти в гофровану трубу з проводами, що йдуть з капота в салон на пункт управління ППД.
3
Визначте в салоні місце для установки пульта керування. Іноді може знадобитися частковий демонтаж елементів передньої панелі. Підключіть дроти, що йдуть від дистанційного пульта до реле, потім реле приєднаєте до центрального сигналізаційному блоку.
4
Уважно огляньте автомобільне днище: біля паливного бака потрібно знайти відповідне місце для установки паливного насоса (його слід закріпити так, щоб даний агрегат був захищений від зовнішніх негативних факторів).
5
Встановіть котел на надійне підгрунтя: навколо нього повинно бути достатньо вільного простору. Всі комунікації до котла повинні бути на відстані від рухомих елементів.
6
Перед врізкою в систему охолодження запасіться літром охолоджуючої рідини, оскільки при врізки в штатну систему частина антифризу може пролитися. Під час установки трубок охолоджувальної системи стежте за тим, щоб ці трубки не перегиналися, оскільки це значно зменшує прохідний перетин і потік циркулюючої охолоджуючої рідини (це може стати причиною повного блокування потоку).
7
Схема врізки повинна виглядати приблизно так: паркан рідини з печі - помпа передпускового підігрівача - підігрівач - двигун - подача в піч. Помпу потрібно встановити так, щоб вона виявилася нижньою точкою рідинного контуру (штуцер звернений повинен бути вгору: це дасть можливість уникнути завоздушіванія контуру).
8
Як можна ближче до котла встановіть повітряний насос: повітродувку краще розташувати штуцерами вниз. Після цього надійно закріпіть вихлопну трубу і оберніть її термоізоляційним матеріалом. Вихід цієї трубки повинен бути спрямований так, щоб під капотом не скупчувалися вихлопні гази, а, отже, щоб вони не проникали в салон.
9
Живлячий привід передпускового підігрівача підключіть до позитивної акумуляторної клеми, а запобіжники ППД закріпіть в такому місці, щоб на них не потрапляли бризки і бруд. По закінченню монтажних робіт обов'язково перевірте працездатність встановленого пристрою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pwhPOhnw89U
Зверніть увагу
Не допускається близьке розташування паливопроводу і електропроводки з нагревающимися і рухомими елементами!
Корисна порада
Паливний насос повинен бути встановлений під кутом 15 градусів до горизонту.