Як знайти спільну мову з донькою. Як видати заміж дочку.

Неважливо, скільки років вашій доньці - 1 рік, 13 або 30 років, сенс неслухняності, негативізму або протесту полягає в тому, що дитина хоче показати батькам свою дорослість і самостійність.
Інструкція
1
Поважайте свою дочку, пишаєтеся, завжди говорите про свою любов до неї, навіть у моменти неслухняності і каприз, але при цьому акцентуйте увагу на тому, що її непристойні вчинки і слова заподіюють вам сильну душевну біль, а тому покарання є наслідок такої поведінки.
2
Якщо увагу малюка 1-5 років можна відвернути від примх на іншу область інтересів, молодшого школяра змусити підкоритися вимогам батьків, то від підлітка багато хто не знає, що очікувати. Залишається лише чекати, коли «вляжуться» гормони, і направляти дівчинку в потрібний напрямок. Але при цьому постійно цікавтеся її справами щиро, а не для «галочки».
3
Наприклад, дочка фарбується в 10 років - навчіть користуватися дитячою косметикою; носить тільки модні дорогі бренди - влаштуйте на роботу під час канікул або давайте список обов'язкових справ з прейскурантом оплати; розмальовані стіни і безлад в кімнаті - доведеться змиритися, її територія, але в інших кімнатах квартири повинна бути ідеальна чистота.
4
Перш ніж прийняти рішення про покарання, постарайтеся зрозуміти причину тієї чи іншої поведінки дитини. Часом за дитячим проступком лежить благородний мотив, але через недалекоглядність і максималізму дитини виходять чергові «гидоти». Наприклад, щоб порадувати маму, дочка вперше приготувала бісквіт, взявши останні 25 яєць і півпляшки вина і забруднивши кухню до неподобства.
5
Заборони також ні до чого не приведуть, а лише підігріють дитячу цікавість, тому на всі запитання дитини відповідайте щиро і розгорнуто. Пам'ятайте, поки дівчинка задає питання, значить, щось для неї неясно, якщо переключає свою увагу на інші інтереси, значить, питання вичерпане. До речі, відповіді на свої питання ваше чадо може отримати від інших осіб, але де гарантія, що дана інформація не завдасть малятку шкоди.
6
Якщо дівчинка відстоює свою територію, то вона в принципі права, тоді разом складіть статут, де пропишете права та обов'язки кожного з члена сім'ї, а також штрафні санкції за порушення договору. Наприклад, за відмінну успішність в процесі всього навчального року дочка нагороджується путівкою на море, а погані оцінки за рік приведуть до трудового табору.
7
Візьміть за правило щовечора цікавитися справами один одного, допомагати словом і вчинками, ділитися сімейними проблемами. Дитина, який включений в життя сім'ї, живе проблемами своїх батьків, менше заподіє їм болю. Наприклад, дочка не попросить нової шуби, знаючи, що тата скоротили на роботі, або візьме на себе домашні обов'язки, знаючи, що мамі після операції не можна півроку перепрацьовувати.
Корисна порада
Таким чином, уникнути нерозуміння в спілкуванні допоможе постійний щирий інтерес життям дочки, прояв поваги і любові до неї, терпіння, особистий приклад і правила, які влаштовують усі сторони.