Як відключити плагін.

Плагін - це самостійна програма, що є доповненням до основної програми і дозволяє розширити можливості використання останньої. Ряд плагінів користувачі встановлюють цілком усвідомлено, намагаючись поліпшити роботу того чи іншого додатка. А потім по ряду причин щиро намагаються їх видалити. Однак існує безліч плагінів, які «самовільно» вторгаються в систему, наприклад при оновленні вже наявного ПЗ, «підхоплюються» на шкідливих сайтах і т.д. І часто заявляють про себе у вигляді докучливих функцій, непристойних «вікон» або збоєм в роботі основного програми. Наскільки велике різноманіття плагінів, настільки різноманітні способи боротьби з ними.
Інструкція
1
Іноді до адекватних плагинам можна знайти деинсталлятори на сайті розробника основного програми.
2
Інші можна видалити через Панель управління, як звичайні програми.
3
Видалення плагінів з браузера (наприклад, якщо він вам набрид, або його версія застаріла, або щоб прискорити роботу браузера) теж не складе особливих труднощів. Для FireFox: вибираємо «Інструменти» - «Додатки» - «Видалити» вбрання. Перезавантаження браузера, і готово.
4
Для Opera: вручну прокладаєте шлях до папки Plugins (C: Program FilesOperaProgramPlugins), де вони й зберігаються у вигляді dll-бібліотек. Видаляєте непотрібний.
5
Іноді для видалення плагінів типу QuickTime-, Safari- і пр. Використовують скрипти в складі дистрибутива або видаляють вручну (відшукавши його в реєстрі).
6
Можна вдатися до спеціальних утилітам, що виявляє всі встановлені плагіни, наприклад, AppZapper або Clean Options, зручний для очистки баз даних на блогах і пр.
7
Видалити пошукові плагіни можна через меню браузера. Цей же спосіб можна застосувати і до настирливим порноінформер.
8
Якщо не допомагає, спробуйте відшукати «заразні» файли на C: Program Files в папці браузера, вказавши діапазон пошуку по даті, і видалити їх. Потім видалити з C: Windowssystem32 файли з розширенням dll. Будьте обережні, не видалите системні файли.
9
Але деколи доводиться повністю «зносити» основне додаток, в якому загубився ваш зловорожий плагін.