Як налаштувати вихлоп. Як відшліфувати впускні канали.

Вихлопна система автомобіля має складну конструкцію. Її головне призначення - висновок відпрацьованих газів з двигуна. Відтік повинен бути налаштований таким чином, щоб мотор працював найбільш ефективно, з максимальною потужністю.
Вам знадобиться
  • Випускний колектор, обмежувач, відбивачі, резонатор, поглинач.
Інструкція
1
Стандартні конструкції випускних труб і глушників досить гармонійно працюють з тим двигуном, під який розроблені. Спеціальна настройка їм не потрібно. Вихлопні гази по них відводяться майже безперешкодно, тиск у камері згоряння знижується досить швидко, циліндри ефективно наповнюються свіжою топлівовоздушной сумішшю.
2
Якщо ви переробили мотор для збільшення його потужності, проведіть спеціальні розрахунки і внесіть зміни в серійну систему випуску. Крім ефективного відтоку вихлопних газів при переробці обов'язково враховуйте рівень шуму, який виникає при відведенні вихлопних газів. Він гаситься за допомогою відбивачів, поглиначів. Ці пристрої, в свою чергу, не повинні знижувати потужність двигуна.
3
Якщо ви маєте намір повністю поміняти систему вихлопу, спочатку виберіть матеріал. Варіантів може бути декілька: воронована сталь, покритий нікелем або звичайний метал, титан або нержавіюча сталь.
4
Порівняйте між собою різні конструкції по їх сполучуваності з можливостями двигуна вашого автомобіля. Не покладайтеся на власні уявлення і озбройтеся вимірювальними пристроями. Наприклад, використовуйте динамометрический стенд. Втім, це зробити в домашніх умовах неможливо, як і опрацювати експериментальну систему вихлопу.
5
Якщо самі не можете оцінити переваги та недоліки тих чи інших застосовуваних деталей, зверніться за консультацією до фахівця.
6
Виконайте остаточну настройку системи вихлопу. Для кращого наповнення камери згоряння відрегулюйте випускний клапан таким чином, щоб він закривався, коли тиск в циліндрі мінімальне, а впускний клапан до цього моменту вже повинен бути відкритий.
7
Відрегулюйте кількість палива, що впорскується, кут випередження запалювання і управління заслінками на вході в випускний колектор. Це допоможе знизити негативний вплив зворотної хвилі вихлопних газів.