Як накладати нігті.

Красиві доглянуті нігті - предмет гордості будь-якої жінки. Якщо міцні нігті для вас проблема, на допомогу прийдуть сучасні технології. Сьогодні наростити нігті нескладно - можна звернутися в салон, а можна зробити це самостійно.
Інструкція
1
Для початку необхідно підготувати руки. Для цього за два дні до приклеювання штучних нігтів зробіть класичний манікюр, проведіть процедури по зміцненню нігтьової пластини, позалицятися за кутикулою.
2
Пам'ятайте, що ні в якому разі не можна приклеювати штучні нігті , якщо натуральні хворі.
3
Тепер перейдемо до Тіпсі. Тіпси - це штучні нігті , які кріпляться до «своїх» нігтям. Дуже важливо правильно підібрати їх. Краще, якщо тіпси будуть більше натуральних нігтів, в будь-якому випадку їх доведеться обробляти пилянням. Визначтеся з формою і розміром майбутніх нігтів. Перед обробкою тіпси краще розігріти в теплій воді, вони размягчатся, будуть податливі.
4
Тепер за допомогою пилки та щипчиків надайте їм обрану форму. Не лінуйтеся приміряти накладні нігті частіше, щоб максимально «підігнати» під натуральні.
5
Після цього приступимо власне до приклеювання тіпсів. Обробіть нігті дезінфікуючим розчином, нанесіть на них клей, максимально акуратно приклейте кожен нігтик. Якщо немає бажання возитися з клеєм, можна придбати типси з клейкою стрічкою.
6
Після наклейки нігтів дотримуйтесь правил догляду за ними. Завжди використовуйте рукавички при роботі з миючими та миючими засобами. Перед нанесенням лак не повинен мати в складі ацетону. Не піддавайте накладні нігті впливу полум'я або тепла.
7
При належному догляді вони будуть радувати свою володарку не менше трьох тижнів. Потім помітною стане межа між штучним і натуральним нігтем і процедуру потрібно буде повторити.