Як налаштувати з'єднання комп'ютер - комп'ютер - мережа.

Для з'єднання декількох комп'ютерів з локальної мережею та інтернетом можна використовувати кілька методів. Якщо ви не хочете застосовувати мережеві концентратори, то налаштуйте параметри спільного доступу для потрібної мережі.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
З'єднайте обидва комп'ютери один з одним. Для цього використовуйте мережевий кабель зворотного обтиску. Саме такий тип патч-корду рекомендований для об'єднання дух ПК.
2
Тепер підключіть один з комп'ютерів до локальної мережі. Для цього в пристрої має бути присутнім ще один мережевий адаптер. Якщо ж даний комп'ютер повинен бути підключений до бездротової мережі, то придбайте відповідний Wi-Fi адаптер.
3
Включіть обидва комп'ютера. Приступите до налаштування того з них, який буде безпосередньо сполучений з локальною мережею. Відкрийте список активних сполук і клацніть правою кнопкою миші по іконці зовнішньої локальній мережі або по значку з'єднання з інтернетом.
4
Відкрийте властивості цього підключення і відкрийте вкладку «Доступ». Поставте галочку поруч із пунктом «Дозволити використовувати це з'єднання іншим мережевим користувачам». У графі «Мережеве з'єднання» вкажіть локальну мережу, утворену вашими комп'ютерами. Збережіть задані настройки.
5
Тепер відкрийте властивості локального з'єднання «Комп'ютер-комп'ютер». Перейдіть до параметрів протоколу інтернету TCP/IP (v4). Поставте галочку поруч із пунктом «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть його значення, заповнивши потрібне поле. Обов'язково запам'ятайте присвоєний IP-адресу.
6
Перейдіть до налаштування мережевого адаптера іншого комп'ютера. Відкрийте аналогічний пункт параметрів протоколу TCP/IP (v4). В полі «IP-адреса» введіть адресу мережевого адаптера першого комп'ютера, замінивши останній сегмент. В поле «Основний шлюз» введіть IP-адресу першого ПК без змін.
7
Збережіть налаштування, натиснувши кнопку Ok. Зачекайте, поки параметри локальної мережі будуть оновлені. Переконайтеся в тому, що другий комп'ютер отримав доступ до необхідних ресурсів зовнішньої мережі.