Як налаштувати пошту Windows на Mail.

Деякі користувачі досить рідко використовують інтернет-браузер в повсякденній роботі. Вони віддають перевагу програмам, які здатні замінити функції переглядачів. Наприклад, електронну пошту можна перевіряти через спеціальні програми, які необхідно попередньо налаштувати.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Windows Live Mail.
Інструкція
1
Після установки програми запустіть її, двічі клацнувши по ярлику на робочому столі. У головному вікні програми натисніть на перший список, що розкривається і клацніть по посиланню «Додати обліковий запис». Перед вами з'явиться однойменно вікно, в якому необхідно детально вказати всі свої реєстраційні дані: електронну пошту, пароль, а також П.І.Б. Після введення цих даних необхідно поставити позначку на пункті «Запам'ятати пароль» і натиснути кнопку «Далі».
2
У наступному вікні ви зможете спостерігати хід процесу автоматичної настройки для вашого поштового сервера (mail.ru). Потім відбудеться завантаження вашого електронного ящика і його вмісту. Найчастіше більш тонка настройка вже не потрібно, але в правилах є виключення. Тому натисніть правою кнопкою миші на панелі адреси та виберіть пункт «Властивості».
3
У вікні відкрийте вкладку «Сервери» і поставте позначку напроти пункту «Перевірка автентичності користувача». Потім натисніть кнопку «Параметри». Тут варто виділити опцію «Як на сервер вхідної пошти», а потім натиснути кнопку «ОК» або клавішу Enter.
4
Щоб захистити своє інтернет-з'єднання, а також включити шифрування вхідної пошти, рекомендується використовувати відповідну настройку. Для цього перейдіть до вкладки «Додатково» і поставте позначку на пункті «Подключаться через безпечне з'єднання SSL». Для збереження обраної опції натисніть кнопку «Застосувати».
5
Якщо не вдалося підключитися до поштового сервера, поставте галочку на пункті «Вручну налаштувати ...», вказавши наступні дані: pop.mail.ru (вхідні) і smtp.mail.ru (вихідні). Для включення шифрування всієї пошти поставте позначки на рядках «Подключаться через безпечне з'єднання (SSL)» і «Серверу вихідних повідомлень ...». Натисніть кнопку «Далі» для завершення налаштування програми.