Як записати музичний CD-диск.

Для відтворення CD- дисків за допомогою музичних центрів або програвачів необхідно записувати файли певним чином. Навіть у тих ситуаціях, коли плеєри підтримують mp3-формат, потрібно вибирати особливі параметри запису.
Вам знадобиться
  • - Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Для початку встановіть програму Nero Burning Rom. Для завершення інсталяції утиліти перезавантажте комп'ютер. Відкрийте програму Nerо, запустивши ярлик з робочого столу. Дочекайтесь появи меню швидкого доступу.
2
У верхньому вікні виберіть пункт CD, щоб відкрити доступні типи запису CD-дисків. Тепер виділіть пункт Audio CD. Встановіть прапорці поруч з параметрами «фіналізувати диск» і «Запис». Натисніть на вкладку в полі «Швидкість запису» і виберіть необхідний пункт в спадаючому меню.
3
Якщо ви не впевнені в тому, що ваш програвач зможе зчитувати диски, записані з максимальною швидкістю (48х), виберіть інший параметр. Натисніть кнопку «Новий». Скористайтеся правим вікном робочого меню для пошуку потрібних музичних треків.
4
Перемістіть їх в ліве вікно і дочекайтеся оновлення списку записуваних файлів. Після підготовки всіх треків натисніть кнопку «Прожиг зараз». Після завершення роботи програми лоток приводу автоматично відкриється. Витягніть з нього отриманий диск і вставте його в привід програвача. Перевірте записані файли.
5
У тому випадку, якщо ви плануєте відтворювати треки на універсальному CD-програвачі, то використовуйте інший метод запису. Запустіть програму Nero і виберіть пункт «CD змішаного режиму».
6
Перейдіть до вкладці «Запис» та активуйте пункти, описані в другому кроці. Відкрийте вкладку Audio CD і встановіть галочки біля пунктів «Нормалізувати звукові файли» і «Без пауз між доріжками».
7
Тепер натисніть кнопку «Новий», підготуйте необхідні файли і натисніть кнопку «Прожиг». Дочекайтеся завершення запису музичного CD-диска. Перевірте якість запису файлів, використовуючи доступний програвач.