Як видалити шіпіцу. Фото.

Вкрай неприємно, коли з'являється шіпіца. Це не просто неестетично, шіпіца заподіює біль і незручність. Медицина пропонує позбуватися від шіпіца за допомогою лазера, радіохвиль, електрокоагуляції або кріотерапії, але, на жаль, і тут вона не всесильна.
Інструкція
1
Прямо в центр распаренной шіпіци потрібно капнути настойку йоду, обережно, так, щоб не спалити шкіру навколо. Повторювати до тих пір, поки шіпіца не зникне.
2
Натерти цибулину на дуже дрібній тертці, залити столовим оцтом. Заліпити розпарену шіпіцу і заклеїти пластиром. Залишити на ніч.
3
Взяти борошно і 70% оцет, зробити з них невелику грудочку тесту. Це тісто вкласти в центр шіпіци і заліпити на ніч. Потрібно декілька процедур.
4
Також рекомендують на ніч прикладати до бородавки натертий хрін, потім надіти на ногу целофановий пакет, а зверху шерстяний носок.
5
Натріть сиру картоплину на дрібній тертці, додайте до шіпіца, прібінтуйте. Найкраще зробити на ніч.
6
Можна спробувати позбутися від шіпіци за допомогою цементу. Його втирають в розпарену шіпіцу по два-три рази за процедуру. Звичайно потрібно три-п'ять процедур.
7
Растолочь траву молодої кропиви, прикласти до шіпіца, потім прикласти лопух, надіти вовняний носок. Залишити на кілька годин.
8
Распарьте шіпіцу в гарячій воді, потім змастіть соком часнику. Повторювати до повного зникнення шіпіци.
9
Взагалі, народна медицина рекомендує позбуватися відразу від всіх шіпіца. За повір'ям, якщо вдасться позбавитися від головної (першої) шіпіци, то решта зникнуть самі по собі.