Як розважити однорічної дитини.

Новоспечені батьки часто ламають голову, як розважити свого ненаглядного однорічного малюка з користю для його логічного мислення. Ось кілька способів, чим можна зайняти малюка.
Вам знадобиться
  • - різнокольорові шнурки або стрічки
  • - корпус від кулькової ручки
  • - пакет сушок (бубликів)
  • - пальчикові фарби
  • - дерев'яні намиста, гудзики
Інструкція
1
Одне з захоплюючих занять, які дуже подобаються однорічним малюкам, - шиття, а точніше протягування паличок в маленькі дірочки і нанизування предметів на шнурок. Така гра прекрасно буде розвивати моторику, мислення вашого дитини і підштовхувати до розвитку не тільки логіку, а й мова.
2
Перед тим як приступити до цікавої гри, заздалегідь підготуйте різнокольорові шнурки, дерев'яні або пластмасові намиста, великі гудзики (дрібні краще виключити). Посадіть малюка зручніше на теплу підлогу і усядьтесь поруч з ним.
3
Для першого заняття візьміть, наприклад, пакет з сушками (бубликами) і корпус від простої кулькової ручки. Потім всуньте в нього різнокольоровий шнурок і закріпіть вузликом, щоб він не вискочив. Тепер надайте своєму карапузові можливість зібрати на шнурок сушки (бублики), намисто, гудзики і зшити з них гірлянду.
4
Після того як гірлянда буде готова, а сушки (бублика) будуть під'їду, повісьте його праці на кухню, зав'язавши кінці шнурка з обох сторін. При бажанні розфарбуйте сушки (бублика) пальчиковими фарбами в різнокольорові кольору. А коли ввечері тато прийде з роботи, похваліться перед ним разом з малюком своїми маленькими новими досягненнями.
5
Приступаючи до другої гри, ви можете обмежитися тільки шнурками або стрічками, що буде абсолютно протилежно першого заняття. Тобто тепер ви будете не шити і зав'язувати, а навпаки, розв'язувати. Для цього прив'яжіть красиві яскраві шнурки до дверцят кухонних меблів. Простежте за тим, щоб дитина легко діставав, а шнурок легко розв'язувався.
6
Коли шнурки будуть прив'язані, покажіть дитині на власному прикладі як їх потрібно розв'язувати. Зацікавте його цією грою, щоб карапуз зміг здогадатися потягнути за кінчик шнурка і зняв його. Спробуйте заманити свою дитину цими заняттями, і тоді у вас з'явиться кілька хвилин для себе.